GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Internet w Plusie szybszy od Neostrady – nowa dosłona kampanii (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-31 17:19 - czytano: 1706 razy - dodaj komentarz
Internet w Plusie szybszy od Neostrady – nowa dosłona kampanii (wideo)Internet w Plusie najszybszy ze wszystkich operatorów komórkowych na rynku. Startuje nowa odsłona kampanii promującej Internet LTE w Plusie, który nie tylko jest szybszy od Neostrady i doskonale spisuje się jako internet domowy, ale nie ma też ukrytych opłat! Internet w Plusie jest też najszybszy ze wszystkich operatorów komórkowych na rynku. Warto go wypróbować - testowanie kosztuje tylko 9 zł. Jak tłumaczą w najnowszym spocie Bliźniaczki:„Nie rozmawiam z obcymi (…) im nie można wierzyć".
REKLAMA
A internet LTE w Plusie jest nie tylko szybszy, ale i praktyczniejszy, bo nie wiąże użytkowników kablem!

Spoty Plusa oparte są na rzetelnych danych i obiektywnych testach, a według wszystkich dotychczasowych zestawień niezależnego rankingu Speedtest.pl, publikowanych od lipca ubiegłego roku:

Internet oferowany przez Plusa jest szybszy od Neostrady i doskonale sprawdza się jako internet użytkowany w domu! Co więcej, jest również najszybszy spośród czterech największych operatorów komórkowych.
 • Internet LTE z Plusa to doskonale rozwiązanie dla domu.
 • 2 na 3 Polaków jest w jego zasięgu.
 • Jest chętnie używany właśnie jako internet domowy i to w dodatku szybszy od Neostrady.
 • Klienci Plusa nie ponoszą też żadnych ukrytych kosztów dodatkowych, typu doliczane do abonamentu co miesiąc prawie 30 zł w Neostradzie.
 • Nie wiąże też swoich użytkowników kablem, a aż 90% nowych klientów Plusa jest zadowolych z dokonanego wyboru.
Według przeprowadzonego we wrześniu 2013 r. (źródło: Badanie Grupy IQS „Zmień internet domowy na Plusa", Listopad 2013. Baza: Osoby, które zakupiły ofertę Plus Internet we wrześniu 2013, n=1000) badania wśród osób, które skorzystały z oferty operatora 7 na 10 nowych klientów potwierdza, że używa internetu Plusa jako domowego, a 9 na 10 nowych klientów Plus Internet deklaruje zadowolenie z zakupu.

Według najnowszego zestawiania za luty 2014 r, średnia prędkość pobierania osiągnięta przez klientów Plusa to 10,07 Mb/s, a średnia prędkość wysyłania wynosi 4,11 Mb/s. W przypadku Neostrady wartości te wynoszą odpowiednio 7,82 Mb/s dla wysyłania i 1,22 Mb/s dla pobierania danych. Ranking Speedtest.pl pozwala porównać możliwości różnych dostawców i technologii internetu, a publikowane wyniki to średnia ze wszystkich próbek testowych bez podziału na technologie dostępu. W przypadku Plusa jest to średnia prędkość wszystkich dostępnych łączy: LTE, HSPA/HSPA+, EDGE, GPRS.

Internet oferowany przez Plusa jest najszybszym ze wszystkich oferowanych przez operatorów komórkowych i wygrywa nie tylko ze stacjonarną Neostradą, ale również z mobilnymi ofertami Orange, Play i T-Mobile!

Według rankingu prędkości dostawców mobilnego Internetu w Polsce zrobionego na podstawie zestawienia Speedtest.pl za luty 2014, internet z Plusa jest ponad dwukrotnie szybszy od T-Mobile i Play i prawie trzykrotnie szybszy od Orange.

Ranking, do którego Plus odwołuje się w swoich przekazach reklamowych powstaje na bazie realnych testów dokonywanych przez prawdziwych użytkowników usług wszystkich opertorów.

Ranking speedtest.pl nie powstaje na zlecenie Plusa i nie jest robiony za pieniądze Plusa.

Źródło: Plus
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: