GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowe oferty w sieci Era

Dodał: AK - opublikowano: 2007-08-27 22:23 - czytano: 662 razy - dodaj komentarz
Od poniedziałku, 27 sierpnia b.r. sieć Era wprowadza dwie nowe promocje. W „Ofercie Urodzinowej”, przygotowanej w związku z 11-tą rocznicą istnienia sieci Era na polskim rynku, klienci otrzymają podwójne pakiety minut. Dla tych, którzy mało rozmawiają, ale chcą mieć atrakcyjny telefon - przygotowano „Telefoniczną Okazję” z nowoczesnymi telefonami od 1 zł.
REKLAMA
W „Ofercie Urodzinowej” użytkownicy mogą wybrać jeden z 4 zestawów o wartości od 20 do 80 zł. W zależności od wybranego abonamentu klienci będą mieli do wykorzystania pakiet od 40 do 160 minut na połączenia do wszystkich sieci. Dodatkowo, w ramach tejże oferty, przez dwa lata będą otrzymywali co miesiąc podwojenie pakietu do wykorzystania na połączenia do sieci Era i na telefony stacjonarne. Wszystkie minuty oferowane w pakietach wymienne są na SMS (1 minuta = 4 SMSy). Telefonem wiodącym w ofercie będzie Nokia 3110 Classic oferowana w cenie od 1 zł w abonamencie za 40 zł.

W promocji „Telefoniczna Okazja”, wybierając taryfę za 30 lub 50 zł klient dostanie co miesiąc pakiet 40 lub 80 minut wymiennych na SMSy. Zarówno minuty jak i SMSy będzie można wykorzystywać na połączenia do wszystkich sieci. Wraz z abonamentem użytkownik otrzyma duży wybór nowoczesnych telefonów w cenie od 1 zł. Klienci korzystający z niższego abonamentu o wartości 30 zł będą mogli wybrać za 1 zł, m.in., Sony Ericsson K550i lub Samsung E250. Dla osób wybierających abonament 50 zł, za 1 zł dostępne będą, np., aparaty Nokia 6131 oraz Nokia 6300. Jest to oferta przede wszystkim dla tych, którym zależy na nowym telefonie w bardzo niskiej cenie.

Era, pierwsza cyfrowa sieć komórkowa w Polsce, rozpoczęła działalność 16 września 1996 roku, początkowo w największych miastach Polski (Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Gdańsku), a po pół roku już w ponad 50. Dzisiaj swoim zasięgiem obejmuje ponad 96% powierzchni kraju i 99% ludności.

Więcej informacji, na temat promocji, od 27 sierpnia na www.era.pl.

Źródło: PTC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: