GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

ZyXEL przedłuża program promocyjny Trade-In do końca kwietnia

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-26 15:49 - czytano: 433 razy - dodaj komentarz
ZyXEL przedłuża program promocyjny Trade-In do końca kwietniaProgram, który przebiega pod hasłem „Zwiększ swoje bezpieczeństwo sieciowe”, umożliwia wymianę starszych urządzeń sieciowych i komunikacyjnych na najnowsze produkty ZyXELa : ZyWALLe 110, 310 oraz 1100 VPN oraz na serię ZyWALL USG z rabatem do 25 procent. ZyXEL przedłuża tę promocję do 30 kwietnia br. Promocja umożliwia użytkownikom migrację do nowych rozwiązań ZyXELa, zarówno ze starych urządzeń, ale również z rozwiązań innych producentów jak D-Link, Sonicwall czy Cisco.
REKLAMA
Założeniem jest migracja z urządzeń adekwatnych parametrami. W praktyce jednak akceptowane są również zgłoszenia chętnych do migracji z urządzeń niższej klasy, do urządzeń ZyXELa będących z wyższego segmentu. ZyXEL przedłuża swoją promocję wymiany sprzętu o miesiąc. Akcja zostanie zakończona 30 kwietnia br.

Korzyści z udziału w Trade-In
Podstawową korzyścią jest możliwość migracji do najnowszych technologicznie urządzeń, i to zarówno w przypadku migracji ZyXEL-ZyXEL, jak i "Inni producenci" - ZyXEL. Pozytywnym aspektem jest wzrost świadomości użytkowników, dotyczący możliwości urządzeń, dzięki czemu rosną wymagania firm w stosunku do wydajności i funkcjonalności hardware’u.

Klienci, którzy przyniosą na wymianę starszy model ZyWaLLa lub urządzenie zabezpieczające innego producenta mogą otrzymać nawet do 25 procent rabatu na zakup nowego urządzenia marki ZyXEL.

- Wszyscy właściciele firm, którym dokucza niska prędkość internetu, przez co spada produktywność pracowników, jak również Ci, którzy chcą zaoferować dostęp zdalny do sieci, a ich zabezpieczenia firewall mają więcej niż dwa lata – powinni przemyśleć naszą ofertę wymiany sprzętu na nowy. Ponieważ nie ma ograniczeń ilości wymienianych urządzeń, klient końcowy wymieniający kilka urządzeń może liczyć na spore oszczędności. – mówi Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager, ZyXEL Communications. - Oczywiście z racji tego, że promocja nie ma charakteru ciągłego i jest ograniczona czasowo zachęcamy do korzystania z niej przez cały okres jej trwania. – dodaje.
Źródło: ZyXEL
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: