GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Red Dot dla głośnika Solemate Max i słuchawek Rox firmy Jabra

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-26 15:19 - czytano: 426 razy - dodaj komentarz
Red Dot dla głośnika Solemate Max i słuchawek Rox firmy JabraPokonując silną konkurencję 1816 producentów i projektantów z 53 krajów, bezprzewodowy głośnik Jabra’s Solemate Max oraz słuchawki douszne Rox Wireless zatriumfowały, wygrywając prestiżową nagrodę Red Dot: za doskonałość produktu w konkursie „Product Design 2014”. Te najnowsze dodatki do rodziny bezprzewodowych akcesoriów muzycznych Jabra kontynuują silną tradycję, łączącą wysokiej klasy technologię audio ze stylowym wzornictwem i wysokiej jakości materiałami.
REKLAMA
Jabra Rox
Jabra
Komentując to osiągnięcie, Suzaan Sauerman, Jabra Global Senior Director for Consumer Solutions powiedziała: - Wiele wysiłku wkładamy w to, aby nasze produkty miały taki wygląd, takie kolory i były wykonane z takich materiałów, by pasowały do stylu życia naszych użytkowników. Zależy nam, by mogli oni cieszyć się każdym dniem, więc staramy się zachować idealną równowagę pomiędzy atrakcyjnym wyglądem naszych produktów a ich funkcjonalnością. Wiele osób decyduje się na zakup akcesoriów audio nie tylko dlatego, że zapewniają świetny dźwięk, ale też dlatego, że ładnie wyglądają i są wygodne.

Model Solemate Max to najnowszy dodatek do rodziny głośników bezprzewodowych Jabra. Ten głośnik high-fidelity z systemem Dolby sound jest lekki i odpowiedni do ustawienia w salonie, a jednocześnie wystarczająco dobrze obudowany, aby można go było zabierać w plener.

Podczas projektowania słuchawek bezprzewodowych Jabra Rox zadbano o najdrobniejsze szczegóły, od wykorzystania stali nierdzewnej, poprzez wyposażenie słuchawek w bogaty system Dolby sound, a skończywszy na wygodnym, wyprofilowanym kształcie, dobrze dopasowującym się do ciała. Nagroda Red Dot jest tego doskonałym świadectwem.

Red Dot Product Design jest jednym z największych na świecie konkursów na najlepszy produkt. Organizowany jest od 1954 r. Jury konkursu Red Dot ocenia osiągnięcia uczestników z różnych krajów świata w dziedzinie wzornictwa produktowego, a nagroda jest znakiem jakości uznanym na całym świecie.
Źródło: Jabra
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: