GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

AutoMapa Produktem Roku 2013 nagrodzonym Złotym Godłem Jakość Roku

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-25 16:02 - czytano: 536 razy - dodaj komentarz
AutoMapa Produktem Roku 2013 nagrodzonym Złotym Godłem Jakość RokuPodwójny sukces AutoMapy! AutoMapa zwyciężyła w kategorii “Najlepsza mobilna aplikacja roku” oraz nagrodzona została wyjątkową Nagrodą Dekady - przyznawaną za wybitne osiągnięcia w branży IT, które zmieniły jej oblicze! Nagrody, nazywane polskimi Oskarami branży IT, przyznawane są przez magazyn Mobile Internet za wybitne osiągnięcia, produkty i usługi wyróżniające się na rynku w minionym roku. Podczas tegorocznej, XII Gali finałowej, AutoMapa została uhonorowana przez
REKLAMA
Kapitułę Konkursu tytułem Najlepsza Aplikacja Mobilna działająca na wielu platformach. W tym roku, AutoMapa otrzymała również wyjątkowe wyróżnienie - Nagrodę Dekady - za wprowadzenie Polski na cyfrową mapę Europy i konsekwentne, od 10-lat, wytyczanie kierunków rozwoju nawigacji. Nagroda Dekady przyznawana jest za działania w branży telekomunikacyjnej, które w ciągu wielu lat zmieniały jej oblicze.

Jak podkreślił Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy, - w ciągu ostatniej dekady AutoMapa, dzięki ciężkiej i systematycznej pracy stała się synonimem nawigacji a Polska może poszczycić się jednymi z najdokładniejszych map nawigacyjnych w całej Europie, które stawiane są za wzór dokładności i jakości.

Przez 10 lat istnienia na rynku, AutoMapa jest nieprzerwanie najczęściej nagradzanym programem nawigacyjnym na rynku docenianym zarówno przez klientów, jak i specjalistów. Na początku 2013 roku AutoMapa została uznana za najlepszy program do nawigacji przez czytelników magazynu Mobility. Jest jedynym programem nawigacyjnym wyróżnionym w 2012 roku prestiżowym godłem Superbrands traktowanym powszechnie jako dowód silnej pozycji i rozpoznawalności marki. Pięciokrotnie zdobywała Złoty Laur Konsumenta, godło Grand Prix Klienta, godło Top Marka, sześciokrotnie złotą statuetkę Wirtualnego Telefonu, nagrodę Dekady, nagrody Jakości Roku, Nawigacji Roku czy Hitu IT i wiele innych nagród i wyróżnień.
Źródło: AutoMapa
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: