GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Apple: iPad z ekranem o przekątnej 9,7 cala ma teraz wyświetlacz Retina, jest wydajniejszy

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-24 17:32 - czytano: 376 razy - dodaj komentarz
Apple: iPad z ekranem o przekątnej 9,7 cala ma teraz wyświetlacz Retina, jest wydajniejszyFirma Apple ogłosiła dziś, że iPad z wyświetlaczem Retina zajmuje miejsce iPada 2 jako najbardziej przystępny cenowo iPad z ekranem o przekątnej 9,7 cala. Dostępne będą modele Wi-Fi oraz Wi-Fi + Cellular o pojemności 16 GB. iPad czwartej generacji ma fantastyczny wyświetlacz Retina o przekątnej 9,7 cala, procesor A6X zaprojektowany przez Apple, ultraszybki interfejs Wi-Fi, 5-megapikselową kamerę iSight, która umożliwia także nagrywanie wideo w formacie HD 1080p, kamerę FaceTime HD
REKLAMA
Apple
Apple
oraz interfejs sieci LTE gotowy do pracy w różnych zakątkach świata¹ — a jego bateria wystarcza nawet na 10 godzin pracy. iPad z wyświetlaczem Retina wyposażony jest w system iOS 7, który oferuje setki wspaniałych nowych funkcji, a wśród nich Centrum sterowania, Centrum powiadomień, udoskonaloną wielozadaniowość, AirDrop, ulepszone Zdjęcia, Safari i Siri oraz iTunes Radio.
 
- W miejsce iPada 2 oferujemy teraz klientom mocniejszego, szybszego i bardziej wartościowego iPada z przepięknym wyświetlaczem Retina o przekątnej 9,7 cala, szybkim procesorem A6X i 5-megapikselową kamerą iSight - powiedział Philip Schiller, wiceprezes Apple ds. marketingu globalnego. - Rodzina iPadów wyznacza najwyższy standard w świecie urządzeń mobilnych, a wszystkie modele zapewniają swoim użytkownikom dostęp do największego i najlepszego ekosystemu ponad 500 000 aplikacji zgromadzonych w App Store i zoptymalizowanych właśnie dla iPadów.
 

Użytkownicy iPadów mogą korzystać z rewolucyjnego sklepu App Store, który oferuje ponad milion aplikacji dla użytkowników urządzeń iPhone, iPad i iPod touch w 155 krajach na całym świecie, w tym ponad 500 000 aplikacji stworzonych specjalnie dla iPada. Jak dotąd z App Store pobierano aplikacje już ponad 60 miliardów razy, a klienci mają do dyspozycji niezwykle bogatą ofertę aplikacji w 24 kategoriach, w tym prasę w Kiosku, gry i aplikacje rozrywkowe, aplikacje edukacyjne, dla dzieci, biznesowe, sportowe, dostarczające wiadomości, przydatne w podróży, dla zainteresowanych fitnessem i dbających o zdrowie. Rodzina iLife obejmująca aplikacje do pracy twórczej — iPhoto, iMovie i GarageBand — oraz rodzina aplikacji użytkowych iWork, czyli Pages, Numbers i Keynote, są ważnym składnikiem doświadczenia użytkowników urządzeń Apple. Teraz dostępne są bezpłatnie, przez co jeszcze więcej użytkowników iPada ma szansę skorzystać z tego wspaniałego oprogramowania — zoptymalizowanego dla architektury 64-bitowej i oferującego setki nowych funkcji.
 
Dostępność
iPad z wyświetlaczem Retina jest dostępny w kolorze czarnym i białym, w wersji Wi-Fi o pojemności 16 GB oraz Wi-Fi + Cellular o pojemności 16 GB. Ciemnoszare nakładki Smart Cover i etui Smart Case dla iPada z wyświetlaczem Retina są dostępne u wybranych sprzedawców Authorised Apple Reseller. iPad Air jest dostępny w kolorze srebrnym lub gwiezdnej szarości w wersjach Wi-Fi o pojemności 16 GB, 32 GB, 64 GB i 128 GB oraz Wi-Fi + Cellular o pojemności 16 GB, 32 GB, 64 GB i 128 GB.
 
iPad mini z wyświetlaczem Retina jest dostępny w kolorze srebrnym lub gwiezdnej szarości w wersjach Wi-Fi o pojemności 16 GB, 32 GB, 64 GB i 128 GB oraz Wi-Fi + Cellular o pojemności 16 GB, 32 GB, 64 GB i 128 GB. Ponadto w ofercie dostępny jest oryginalny iPad mini w wersji Wi-Fi 16 GB oraz Wi-Fi + Cellular 16 GB.
Źródło: Apple
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: