GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Darmowe śledzenie telefonów - Platforma mapGO24.com (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-24 16:48 - czytano: 788 razy - dodaj komentarz
Darmowe śledzenie telefonów - Platforma mapGO24.com (wideo)Jedno miejsce wszystkie usługi lokalizacyjne - to hasło przewodnie dla platformy lokalizacyjnej mapGO24, którą prezentuje Grupa IMAGIS.Pod adresem www.mapGo24.com Grupa Kapitałowa IMAGIS presentuje swoje najnowsze rozwiązanie - platformę lokalizacyjną. Platforma mapGO24 jest serwisem internetowym, który w jednym miejscu oferuje bardzo szeroką gamę usług związanych z lokalizacją i śledzeniem.
REKLAMA
Podstawową usługą platformy jest możliwości bezpłatnego lokalizowania na cyfrowej mapie dowolnej osoby posiadającej smartfona. Taką usługę o nazwie mapGO24 IMAGIS kieruje do wszystkich tych, którzy chcieliby znać aktualne miejsce pobytu swoich dzieci, osób starszych, czy wybranych znajomych. Skorzystanie z usługi wymaga jedynie zainstalowania dedykowanej aplikacji, która zamieni smartfon lub tablet w precyzyjny lokalizator.



Własne Lokalizatory.

W ramach platformy lokalizacyjnej uruchomiona zostanie także usługa mapGO24 Tracker, która będzie umożliwiała śledzenie pojazdów, ludzi, a także zwierząt domowych za pomocą dedykowanych do tego celu urządzeń GPS. Własne lokalizatory Grupa IMAGIS wprowadzi na rynek pod dobrze znaną marką SmartGPS. Oferowanych będzie kilka typów urządzeń, a każde z nich można monitorować na cyfrowej mapie z poziomu smartfona, tabletu lub laptopa. Warto wymienić następujące modele:

SmartGPS Watch – lokalizator w formie zegarka na rękę min. dla dzieci i osób starszych zapewniający stały dostęp do informacji o ich bieżącej lokalizacji. Urządzenie zaopatrzone jest także w specjalny przycisk SOS, którego wciśnięcie spowoduje natychmiastowe wysłanie wiadomości SMS z komunikatem alarmowym do osoby nadzorującej.

SmartGPS CAR – prosty w instalacji lokalizator pod postacią ładowarki do gniazda zapalniczki samochodowej, który będzie automatycznie rozpoczynał monitoring samochodu w momencie uruchomienia silnika .

SmartGPS BOX – uniwersalny mini lokalizator wielkości pudełka od zapałek do monitorowania ludzi, zwierząt domowych, czy przesyłek, a także wszelkiego rodzaju obiektów mobilnych.

SmartGPS OBD – urządzenie lokalizujące przeznaczone do umieszczenia w złączu diagnostycznym OBD (On-Board Diagnostic) , które znajduje się w każdym samochodzie. Dzięki temu lokalizator OBD ma stałe źródło zasilania oraz otrzymuje dostęp do wszystkich danych z komputera pokładowego, w tym do prędkości pojazdu czy aktualnego zużycia paliwa.

Wymienione lokalizatory mogą być wykorzystywane zarówno w projektach biznesowych jak i przez użytkownika końcowego.

Rozwiązania dla BIZNESU
- W naszej platformie lokalizacyjnej nie zabraknie także miejsca na rozwiązania dedykowane dla biznesu. W tym celu uruchamiany usługę mapGO24 BIZNES, która będzie oferowała możliwość skutecznego zarządzania mobilnymi pracownikami. Dzięki monitorowaniu i optymalizacji pracy zespołów terenowych nasi klienci będą mogli dokonać oszczędności oraz podnieść jakość swoich usług. – Podkreśla Marcin Niewęgłowski Prezes Zarządu IMAGIS S.A.

- Mechanizm lokalizacyjny platformy mapGO24 otwiera także niezliczone możliwości rozwijania dziedzin dotychczas zupełnie niezwiązanych z technologią GPS i mapami. IMAGIS planuje podążać za światowymi trendami, dlatego dla rynku medycznego chce zaoferować zdalne monitorowanie pacjentów, poczynając od ich bieżącej lokalizacji poprzez dostarczanie ON-LINE informacji o ich stanie zdrowia. W niedalekiej przyszłości będziemy w stanie wysyłać karetkę pogotowia dokładnie do miejsca, w którym aktualnie znajduje się pacjent i u którego zdalnie wykryto na przykład stan przedzawałowy. – Mówi Niewęgłowski.

Sukces dzięki mapie.
- Od ponad 20 lat zajmujemy się w IMAGIS tworzeniem map cyfrowych i profesjonalnych rozwiązań umożliwia¬jących przestrzenne analizy biznesowe. Tworzymy także systemy nawigacji GPS oferowane w Polsce pod marką MapaMap, których sprzedaliśmy bez mała 2 miliony licencji. To właśnie dzięki posiadaniu własnej szczegółowej mapy Polski firma z sukcesem potrafi oferować nowoczesne produkty i usługi wymagające danych mapowych - Dodaje Prezes IMAGIS S.A.
Źródło: Imagis
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: