GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Huawei nagrodzony Złotą Anteną za wkład w rozwój technologii telekomunikacyjnych

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-21 15:42 - czytano: 524 razy - dodaj komentarz
Huawei nagrodzony Złotą Anteną za wkład w rozwój technologii telekomunikacyjnychHuawei, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych, został wyróżniony Złotą Anteną Świata Telekomunikacji za Centrum Sieci CN i IMS na Podkarpaciu. Nagroda to dowód uznania dla Huawei za wkład w rozwój regionu w kierunku technologii IMS VoIP. Dzięki projektowi 97% mieszkańców województwa ma dostęp do najnowszych technologii telekomunikacyjnych. Firma Huawei otrzymała Złotą Antenę w kategorii „Dostawca rozwiązań dla sektora telekomunikacyjnego Roku 2013”
REKLAMA
za stworzone od podstaw Centrum Sieci CN i IMS na Podkarpaciu. Centrum zostało zbudowane w ramach projektu „HSPA+, milowy krok w kierunku technologii LTE” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i realizowanego przez Aero2. Dzięki współpracy, ponad 97% mieszkańców województwa podkarpackiego może od początku 2014 roku korzystać z usług komercyjnych wprowadzonych przez Aero2 - SpeedNet i AeroPocket.

- Cieszymy się, że nasz wkład w rozwój technologii telekomunikacyjnych w Polsce został doceniony. Dziękujemy firmie Aero2 za możliwość współpracy przy projektach, które budują społeczeństwo informacyjne. Dzięki takim inicjatywom Polacy będą mogli korzystać z e-medycyny czy e-administracji bez względu na to w jakiej części regionu czy kraju znajdują się – powiedział Owen Ou, dyrektor generalny Huawei Polska.

Nagroda została wręczona podczas XVI Wielkiej Gali Złotych Anten, w ramach XIV Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów. Podczas Sympozjum odbywającego się w dniach 19-20 marca 2014 w Hotelu Westin w Warszawie, Krzysztof Sągolewski, Solution Director w Huawei Polska był jednym z uczestników dyskusji „Jazda na gapę czyli łańcuch wartości w Internecie.”

Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów to jedna z największych tego typu konferencji dedykowana sektorowi telekomunikacji i mediów w Polsce. Corocznie impreza gromadzi osoby, mające znaczący wpływ na rozwój sektora telekomunikacji i mediów: prezesów wiodących firm działających  na rynku,  reprezentantów  instytucji, urzędów i izb związanych z sektorem.
Źródło: Huawei
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: