GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Tablety GALAXY NotePRO i TabPRO – zaprezentowane w Polsce

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-20 16:36 - czytano: 483 razy - dodaj komentarz
Tablety GALAXY NotePRO i TabPRO – zaprezentowane w PolsceZaprezentowane na styczniowych targach CES 2014 w Las Vegas najnowsze tablety GALAXY NotePRO i GALAXY TabPRO firmy Samsung weszły do sprzedaży w Polsce. GALAXY NotePRO i TabPRO dostępne są w różnych opcjach łączności: WiFi lub WiFi + LTE. Użytkownicy mogą wybierać między 12,2 calowym GALAXY NotePRO z rysikiem S Pen lub tabletami bez rysika - GALAXY TabPRO 10,1 cali lub 8,4 cala. Tablety z serii GALAXY NotePRO i TabPRO mają wyświetlacz o zdumiewającej jakości i imponujący
REKLAMA
NotePRO
Samsung
TabPRO
Samsung
zestaw funkcji, dzięki czemu jedno urządzenie łączy najwyższej klasy stylistykę i możliwości techniczne.

Ponieważ GALAXY NotePRO i TabPRO powstały z myślą o rozmaitych potrzebach użytkowników, wyposażono je w bardzo dokładny wyświetlacz WQXGA, zapewniający wrażenia wizualne na najwyższym poziomie, wydajne narzędzia do pracy oraz unikalny zestaw funkcji wzbogacony multimediami, zarówno preinstalowanymi, jak i do darmowego pobrania. To wszystko składa się na urządzenia mobilne o niezrównanej jakości.

Nasze nowe tablety pozwalają pełniej cieszyć się rozrywką i pracować wydajniej niż na innych urządzeniach tej klasy, a zdumiewająca jakość obrazu idzie w parze z charakterystycznym dla naszej marki designem – mówi JK Shin, prezes działu IT & Mobile w Samsung Electronics - Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO potwierdzają wielką wagę, jaką przywiązujemy do tego, aby dawać naszym klientom niezwykle wszechstronne produkty, dostosowane do rozmaitych potrzeb.

GALAXY NotePRO i TabPRO – obraz o jakości dotychczas nieosiągalnej na tabletach
W tabletach Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO po raz pierwszy na świecie zastosowano wyświetlacz WQXGA w formacie 16:10, zapewniający krystalicznie wyrazisty obraz o rozdzielczości 2560x1600, złożony z ponad 4 milionów pikseli. Wyposażone w taki ekran tablety są idealnym narzędziem do tworzenia i korzystania z wszelkiego rodzaju treści. Dzięki większej powierzchni wyświetlania obrazu, użytkownik może oglądać filmy w jakości Full HD i mieć jednoczesny dostęp do jeszcze większej ilości informacji. Oprócz najlepszego w swojej klasie wyświetlacza, tablety te zwracają uwagę gładką, lekką i smukłą ramką, która łączy poręczność z designem z najwyższej półki.

Spersonalizowany interfejs Content Home zoptymalizowany specjalnie pod kątem dużego ekranu, pozwala dostosować sposób korzystania z tabletu do potrzeb użytkownika. UX umożliwia organizowanie ulubionych pozycji na poręcznym panelu, pozwalającym na wyświetlanie informacji z kanałów informacyjnych lub najświeższych wiadomości i szybkie przechodzenie do najczęściej używanych aplikacji, co zapewnia większą wygodę użytkowania. Dzięki temu, że rozmiar ekranu jest zbliżony do rozmiaru tradycyjnego czasopisma, na tablecie można swobodnie przeglądać prasę w wydaniu elektronicznym lub czytać e-booki w naturalnym formacie.

Prawdziwa wydajność

Samsung GALAXY NotePRO (12.2) i TabPRO są wyposażone w różnorodne narzędzia, które pomagają użytkownikowi zwiększyć wydajność pracy i efektywnosć działań. Funkcja Multi Window umożliwia podział ekranu na cztery różne okna. Natomiast innowacyjna, wirtualna klawiatura jest na tyle wygodna, by korzystanie z funkcji dotykowych i pisania na niej było jak najbardziej realistyczne.

Rysik S Pen zastosowany w GALAXY NotePRO umożliwia łatwiejsze, lepsze i wydajniejsze korzystanie z tabletu i daje naturalny dostęp do takich funkcji, jak Action Memo, Scrapbook, Screen Write i S Finder. Pen Window umożliwia użytkownikowi narysowanie na ekranie okna o dowolnym wymiarze i uruchomienie w nim wielu różnych aplikacji – na przykład YouTube czy Kalkulatora.

Użytkownicy za pomocą GALAXY NotePRO lub TabPRO z funkcją Remote PC mają również łatwy, bezpośredni dostęp do swojego domowego lub biurowego komputera, dzięki czemu mogą na odległość edytować i zapisywać pliki.

GALAXY NotePRO i TabPRO dostarczane są z preinstalowaną platformą Cisco WebEx Meetings, najlepszym rozwiązaniem do obsługi wideokonferencji, która umożliwia użytkownikom spotkania z wybranymi osobami, przebywającymi w dowolnym miejscu. Po raz pierwszy użytkownicy tabletów z systemem Android mogą udostępniać dowolne treści ze swoich ekranów oraz uruchamiać spotkania WebEx korzystając z listy kontaktów. Funkcja Samsung e-Meeting zapewnia współpracę z możliwością udostępniania treści nawet bez dostępu do centralnego serwera czy sieci.

Opcjonalne akcesoria GALAXY NotePRO i TabPRO pozwalają jeszcze bardziej zwiększyć wydajność urządzeń. Są to różnorodne Book Covers, USB LAN HUB, Universal BT Keyboard i S Action Mouse (akcesoria różnią się w zależności od modelu).
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: