GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Branża mobile docenia Truphone

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-19 16:59 - czytano: 502 razy - dodaj komentarz
Branża mobile docenia TruphoneDziałania i dynamiczny rozwój Truphone został dostrzeżony i doceniony w branży mobilnej. Międzynarodowy operator został członkiem GSMA, organizacji rozwijającej i promującej branżę GSM na świecie. Truphone został członkiem prestiżowej organizacji GSMA. Znalezienie się w tej elitarnej grupie sieć zawdzięcza sile i jakości usług jakie świadczy w swojej branży oraz dobrej współpracy z innymi operatorami spełniającymi wysokie standardy GSMA.
REKLAMA
Akceptacja i uznanie ze strony GSMA jest jednocześnie przyznaniem niezwykle ważnego świadectwa wiarygodności i podkreśleniem, że Truphone to operator mobilny. Obecnie nie ma żadnego operatora MVNO w GSMA. Jest to kolejny dowód, że unikalne usługi Truphone oraz infrastruktura sieci plasują firmę w kategorii operatorów telefonii komórkowej, a nie tylko MVNO.

Znalezienie się w strukturach GSMA daje Truphone znaczące przewagi rynkowe. Truphone już teraz posiada wysoce rozwiniętą sieć połączeń międzynarodowych, w których połączenia między poszczególnymi krajami działają jak połączenie lokalne. Dzięki członkostwu w GSMA, operator może szybciej i sprawniej budować relacje z kolejnymi operatorami i tym samym niwelować koszty generowane przez roaming oraz dostarczać lepszą jakość usług.

GSMA jest ponadto organizatorem Mobile World Congress, największej konferencji w branży mobilnej na świecie. Truphone znalazł się w ścisłej piątce najlepszych firm, które zostały nominowane do nagrody Best Enterprise Mobile Service.

- Dla organizacji to wielkie wyróżnienie. Zaczynamy być rozpoznawalni ponieważ świadczymy wysoką jakość usług, a ludzie zaczynają rozumieć kim jesteśmy i co możemy dla nich zrobić. Nominacja do tej nagrody pokazuje, także że jesteśmy firmą innowacyjną – mówi Piotr Iwański, Country Meneger Truphone w Polsce.

Uznanie ze strony GSMA to nie wszystkie wyróżnienia, które przypadły Truphone w ostatnich tygodniach. Na innym prestiżowym wydarzeniu branżowym, nagrodach Telecoms.com, Truphone otrzymał nagrodę Najlepszy operator MVNO.

- Ta nagroda w pewien sposób pokazuje problem, z którym się zmagamy. Wiele osób postrzega nas jako wirtualnego operatora, bo nie pasujemy profilem do obowiązującej, konwencjonalnej i tradycyjnej definicji MNO. Rynek przechodzi jednak dynamiczne zmiany i niedługo zaobserwujemy, że nasze działania, są dokładnie takie same jak innych operatorów określanych jako tradycyjni – dodaje Piotr Iwański.
Źródło: Truphone Poland
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: