GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Ericsson partnerem Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym 2015

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-17 15:17 - czytano: 339 razy - dodaj komentarz
Ericsson partnerem Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym 2015Ericsson podpisał umowę partnerską z organizatorami Mistrzostw Świata FIS w Narciarstwie Klasycznym 2015 w Szwecji. Ericsson w trakcie mistrzostwach skupi się na dostarczeniu rozwiązań, które pozwolą wszystkim użytkownikom urządzeń mobilnych na całym świecie śledzić przebieg zawodów. Specjalnie dla mistrzostw organizowanych w Falun, w Szwecji, Ericsson wdroży rozwiązania, które umożliwią partnerom stworzenie zaawansowanych, interaktywnych aplikacji informacyjnych oraz oficjalnej
REKLAMA
strony mistrzostw.

Aplikacje i oficjalna strona internetowa stworzą razem wirtualną arenę interaktywną, która zapewni kibicom - zarówno tym znajdującym się w Falun, jak i śledzących zmagania sportowe z dowolnego zakątka na świecie - dostęp do bieżących informacji dotyczących nie tylko samych zawodników, harmonogramów i statystyk, lecz również szczegółów opisujących obiekty sportowe, rodzaje transportu pomiędzy nimi, interesujące miejsca, które warto odwiedzić, oraz wiele więcej ciekawostek.

Sven von Holst, CEO Mistrzostw w Falun 2015: - Jest nam bardzo miło, że firma Ericsson, która jest światowym liderem w dostarczaniu technologii i usług komunikacyjnych, będzie naszym partnerem. Z podekscytowaniem przyglądamy się rozwiązaniom, dzięki którym kibice z całego świata będą mogli śledzić przebieg Mistrzostw Świata FIS w Narciarstwie Klasycznym 2015 w Falun.

Sarah Lewis, Sekretarz Generalna FIS: - Mistrzostwa Świata FIS w Narciarstwie Klasycznym 2015 w Falun są doskonałą okazją do zaprezentowania po raz pierwszy innowacyjnego rozwiązania. Międzynarodowa Federacja Narciarska FIS i organizatorzy mistrzostw mają dostęp do obszernych danych dotyczących biegów narciarskich, skoków narciarskich i kombinacji norweskiej oraz zawodników, którzy będą startowali w tych dyscyplinach. Dzięki tej wirtualnej arenie interaktywnej, emocje i obfitująca niekiedy w dramatyczne zwroty akcji rywalizacja sportowa, rozgrywająca się podczas jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych w roku, ma teraz szansę dotrzeć do większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej.

Paul Bergström, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji, Business Unit Global Services, Ericsson: - Jako światowy lider w dziedzinie telekomunikacji, firma Ericsson ma bogate doświadczenie w gromadzeniu olbrzymiej ilości danych, a następnie wykorzystaniu ich w innowacyjnych rozwiązaniach skierowanych do niezliczonej liczby osób. W Falun 2015 wykorzystamy platformę, którą wspierać będzie ponad 100 operatorów na pięciu kontynentach. Już teraz na platformie tej dostarczane są usługi ponad 800 milionom użytkownikom urządzeń mobilnych - obecnie skupiamy nasze wysiłki, by podczas Mistrzostw Świata FIS w Narciarstwie Klasycznym 2015 z platformy mogli korzystać wszyscy użytkownicy urządzeń mobilnych na całym świecie.

Choć wirtualna arena interaktywna będzie miała swoją premierę na Mistrzostwach Świata FIS w Narciarstwie Klasycznym w 2015, w planach firmy Ericsson jest udostępnienie tego rozwiązania także podczas przyszłych wydarzeń sportowych.
Źródło: Ericsson
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: