GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Mobilny router ZTE Flare z najszybszą prędkością pobierania danych – 300 Mb/s

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-14 17:09 - czytano: 1181 razy - dodaj komentarz
Mobilny router ZTE Flare z najszybszą prędkością pobierania danych – 300 Mb/sZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych urządzeń oraz technologii telekomunikacyjnych wprowadzi wkrótce do swojej oferty mobilny router ZTE Flare 4G LTE (CAT6) umożliwiający pobieranie danych z prędkością do 300 Mb/s i wysyłanie ichz prękością do 50 Mb/s. ZTE Flare to mobilny router 4G, który działa w oparciu o modem Qualcomm® Gobi™ 4G LTE Advanced najnowszej czwartej generacji. Zainstalowany w urządzeniu chipset Qualcomm Gobi 9×30 obsługuje standard LTE CAT 6 i pozwala na
REKLAMA
ZTE Flare
ZTE
osiąganie niespotykanej do tej pory prędkości pobierania danych – 300 Mb/s.

- Chipsety Qualcomm Technologies nie tylko zapewniają najwyższe na świecie prędkości dostępne w mobilnym internecie szerokopasmowym, lecz również można je łatwo integrować z naszymi produktami. Dzięki temu możemy bardzo szybko wprowadzać najnowsze rozwiązania bazujące na technologii LTE Advanced CAT6 oraz zapewnić naszym klientom wyjątkową jakość korzystania z internetu mobilnego - powiedział Zhao Guang, MBB Product General Manager w ZTE.

ZTE Flare, w porównaniu do urządzeń poprzedniej generacji oferuje kilka nowatorskich rozwiązań, które w dużym stopniu wynikają z zastosowania najnowszych technologii – Qualcomm Gobi i RF360. W rezultacie poza szybszą transmisją danych oraz niskimi opóźnieniami, do zalet ZTE Flare zaliczyć należy niższy o 15% pobór energii oraz mniejsze wymiary urządzenia.

Chipset Qualcomm Gobi 9×30 to również pierwszy na świecie modem LTE Advanced działający w zagregowanym paśmie do 40MHz zarówno w technologii FDD jak i TDD. W rezultacie operatorzy mobilni mogą dowolnie łączyć bloki częstotliwości w dwóch zakresach pasma radiowego w każdej z kombinacji zaaprobowanych przez 3GPP. Dzięki uniwersalności tego rozwiązania technologia LTE CAT6 FDD i TDD będzie mogła być wdrażana na całym świecie.

Modem Gobi 9×30 działa w połączeniu z modułem Qualcomm  VIVE  802.11ac Wi-Fi CHIP, dzięki któremu router ZTE Flare może zapewnić dostęp do szerokopasmowego Internetu mobilnego aż 32 użytkownikom jednocześnie.

ZTE Flare będzie dostępny w sprzedaży w drugiej połowie 2014 roku.
Źródło: ZTE
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: