GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

mBank po raz czwarty z tytułem Złotego Banku

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-14 16:47 - czytano: 402 razy - dodaj komentarz
mBank po raz czwarty z tytułem Złotego BankuW piątej edycji plebiscytu Złoty Bankier, mBank dzięki głosom internautów otrzymał trzy statuetki: za najlepsze konto osobiste, konto dla firm oraz działania w mediach społecznościowych. Zdobył też największą łączną liczbę głosów, oddanych w siedmiu kategoriach plebiscytu i wygrał nagrodę główną konkursu - tytuł Złotego Banku. W konkursie decydujący głos mają internauci, którzy za pośrednictwem strony internetowej wybierają jego zwycięzców.
REKLAMA
Czwarta statuetka Złotego Banku zdobyta w piątej edycji konkursu oznacza, że nasze sukcesy nie są wynikiem szczęśliwego trafu, ale ciężkiej pracy – mówi Cezary Kocik, wiceprezes mBanku ds. bankowości detalicznej. – Wygraną odczytujemy także jako wyraz aprobaty ze strony naszych klientów dla zmian, które wydarzyły się w ostatnim roku. Mowa o nowym serwisie transakcyjnym, odświeżonym logo i wspólnej marce. Jestem dumny, że przy tak intensywnych działaniach nie straciliśmy z pola widzenia naszych klientów – dodaje Cezary Kocik.

Celem konkursu, organizowanego przez portal finansowy Bankier.pl oraz firmę PayU, jest wyłonienie najlepszych produktów finansowych na rynku polskim. Plebiscyt zorganizowany został po raz piąty.

W konkursie decydujący głos mają internauci, którzy za pośrednictwem strony internetowej wybierają jego zwycięzców. Dodatkowo, w części kategorii laureatów wyłania specjalna kapituła. W tym roku w głosowaniu udział wzięło ponad 40 tysięcy osób, niemal dwukrotnie więcej niż rok wcześniej.  

Każdy bank mógł zostać oceniony w trzech spośród siedmiu głównych kategorii, które wybierali sami zainteresowani. mBank postawił na najlepsze konto osobiste, rachunek dla przedsiębiorcy oraz najlepszy bank w social media, i zgarnął całą stawkę (zdobywając odpowiednio 43, 43 i 63 proc. głosów).

Zwycięstwo w kategorii najlepsze konto osobiste i firmowe jest udziałem banku już po raz czwarty, w pięcioletniej historii konkursu. Ostania z wybranych przez bank kategorii dodana została dopiero w tym roku. Cztery razy w ręce mBanku trafiała także nagroda główna konkursu – statuetka Złotego Banku.
Źródło: mBank
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: