GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

HTC Desire 310 - maksymalna wydajność w atrakcyjnej cenie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-11 17:23 - czytano: 496 razy - dodaj komentarz
HTC Desire 310 - maksymalna wydajność w atrakcyjnej cenieHTC, światowy lider w dziedzinie mobilnych innowacji i designu prezentuje nowego smartfona – HTC Desire 310, gwarantującego bezproblemową wielozadaniowość, płynne przeglądanie stron internetowych oraz łatwość tworzenia klipów wideo. Połączenie wyrafinowanego wzornictwa z potężnym czterordzeniowym procesorem, kanałem informacyjnym HTC BlinkFeed oraz funkcją HTC Video Hightlights sprawia, że najnowszy przedstawiciel serii Desire łączy w sobie najbardziej cenione funkcje z
REKLAMA
HTC Desire 310
HTC
HTC Desire 310
HTC
atrakcyjną ceną.

W obecnych czasach poszukiwany jest smartfon, który nadąży za szybkim trybem życia użytkowników, bez względu na to czy jest to flagowy czy też budżetowy model. Najnowsze urządzenie z rodziny Desire łączy w sobie szybkość i cechy charakterystyczne dla smartfonów klasy premium. Zachowuje jednocześnie niższą cenę przy najwyższym komforcie użytkowania zarezerwowaną dla tej kategorii sprzętowej – powiedział Peter Chou, szef HTC.

Wysokie osiągi gwarantowane

Wyposażony w czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,3GHz, HTC Desire 310 może sprostać każdemu wyzwaniu. Sprawdzi się zarówno jako urządzenie do szybkiego przeglądania stron internetowych, oglądania filmów i grania w gry. Wielozadaniowość oraz wyjątkowa wydajność stały się standardem również i w tym smartfonie.

HTC BlinkFeed: Wyświetlaj swoje ulubione treści bezpośrednio na ekranie głównym telefonu
Ekran główny HTC BlinkFeed, po raz pierwszy wprowadzony w modelu HTC One, od teraz jest dostępny również dla posiadaczy urządzenia HTC Desire 310. Mogą oni dostosować zawartość treści pochodzącej z różnych kanałów informacyjnych do swoich indywidualnych potrzeb. Aktualności wyświetlane na 4,5 calowym ekranie smartfona, przedstawiające najważniejsze informacje oraz aktywności znajomych z portali społecznościowych będą wyświetlane w wyraźny i przejrzysty sposób.

Dzięki obecności trybu offline, można przeglądać ulubione artykuły zachowane na później, wybrane spośród 20 tys. newsów, jakie codziennie dostarcza HTC BlinkFeed. Użytkownik będąc w zasięgu sieci WiFi, bez konieczności wykorzystywania transferu danych ma możliwość dodania do 120 artykułów do swojej listy lektur, aby mieć do nich dostęp później.

Funkcja Video Highlights: Twoje życie w ruchu
Z modelem HTC Desire 300 wszystkie zdjęcia i pliki wideo mogą być przekształcone w profesjonalnie wyglądające klipy wideo, pokazujące najlepsze ujęcia z wydarzenia. Smartfon z aparatem o rozdzielności 5Mpix daje możliwość wyboru zdjęć i umieszczenia ich w dowolnej kolejności oraz podłożenia ulubionej muzyki lub motywów dźwiękowych. Mając gotowy materiał można z łatwością dzielić się nim z rodziną i przyjaciółmi za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Dostępność
Nowy model HTC Desire 310 będzie dostępny w Polsce już w kwietniu 2014r. w cenie 569zł brutto.
Źródło: HTC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: