GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox, odcinek 15

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-11 17:02 - czytano: 506 razy - dodaj komentarz
Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox, odcinek 15Microsoft przedstawia najciekawsze płatne i bezpłatne aplikacje i gry tego tygodnia, dostępne na urządzenia m.in. z systemem Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1 oraz Xbox. Poniżej znajdą Państwo krótkie zestawienie, a w załączniku materiały graficzne. Przypominamy, że za gry i aplikacje płatne można płacić kartą, poprzez PayPal, a od niedawna także kartami pre-paid Microsoft, dostępnymi w stacjonarnych i internetowych sklepach AGD, RTV i komputerowych na terenie całej Polski.
REKLAMA
Thor: Champions of Asgard
Pokieruj jednym z nordyckich bogów i stań do walki z siłami ciemności. Wśród bohaterów, w których możesz się wcielić znalazł się także tytułowy Thor, władca piorunów. Gra łączy ze sobą elementy prostej strategii i prostego RPG. Od dobrego rozwijania naszych zdolności oraz doboru armii będzie zależał sukces w walce z hordami zła.

Cena: darmowa
Gra dostępna na: Windows Phone, iOS, Android

Realarm 
Jeżeli systemowy alarm nie spełnia Twoich oczekiwań sprawdź Realarm. Dzięki tej aplikacji stworzysz rozwinięte reguły alarmów i budzików. Określisz konkretny dzień tygodnia, miesiąca bądź roku w którym regularnie otrzymasz powiadomienia. Widok kalendarza ułatwia zarządzanie i dodawanie nowych alarmów.

Cena: 3,49 zł
Darmowa wersja testowa: jest
Aplikacja dostępna na: Windows Phone

Facebook Messenger
Facebook Messenger, czyli jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie, doczekał się oficjalnej aplikacji na Windows Phone. Za jej pomocą możesz nie tylko rozmawiać ze swoimi znajomymi, ale także przesyłać im zdjęcia i korzystać z naklejek. Aplikacja wspiera wiele rodzajów powiadomień, w tym na kafelku oraz na ekranie blokady telefonu.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone, iOS, Android

VideoBox Player
Uniwersalny odtwarzacz filmów na komputery i tablety z Windows 8/Windows 8.1. Poza wsparciem dla popularnych formatów wideo, oferuje możliwość pobierania napisów z poziomu programu, także w języku polskim.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows 8/Windows 8.1

MetroMail

Rozbudowany klient pocztowy dla usługi Gmail. Poza zestawem standardowych opcji związanych z odbieraniem i wysyłaniem wiadomości MetroMail oferuje wsparcie dla bardziej specyficznych rozwiązań, takich jak np. zakładki. Program obsługuje wszystkie typy powiadomień, zarówno w Windows Phone, jak i  Windows 8/Windows 8.1.

Cena: 5, 49 zł (Windows Phone) i 6,99 zł (Windows 8/Windows 8.1)
Darmowa wersja testowa: jest
Aplikacja dostępna na: Windows 8/Windows 8.1, Windows Phone

Publio
Oficjalna aplikacja księgarni internetowej publio.pl. Zapewni nam dostęp do zakupionych już książek oraz magazynów. Do kolekcji możemy dołączyć także inne tytuły w popularnych dla e-booków formatach. Dzięki temu aplikacja może służyć jako uniwersalny czytnik naszych książek.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows 8/Windows 8.1, iOS, Android

Earth Defense Force 2025
Ziemia po raz kolejny staje się celem inwazji obcej cywilizacji. Gigantyczne istoty przypominające owady mają jeden cel - zniszczyć wszystko co żyje. Na ich drodze stajesz Ty graczu oraz potężny arsenał broni. Earth Defense Force 2025 to kolejna już część serii dla miłośników strzelanek i eksterminacji setek przeciwników. Choć gra oferuje tryb rozgrywki dla jednego gracza, swoje prawdziwe oblicze ukazuje dopiero w kooperacji z innymi.

Cena: 189 zł
Darmowa wersja testowa: brak
Gra dostępna na: Xbox 360

Castlevania: LoS 2
Kontynuacja dobrze przyjętej przez graczy Castlevania: Lords of Shadow. Po raz kolejny wcielamy się w postać Gabriela Belmonta, aby stanąć do walki ze sługami zła. Tym razem już jako Dracula, potężniejsi o nowe zdolności i ataki. Zabawę umili klimatyczna, mroczna grafika, która jest nieodłącznym elementem serii.

Cena: 149 zł
Darmowa wersja testowa: jest
Gra dostępna na: Xbox 360
Źródło: Microsoft
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: