GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kamienie na szaniec głównym filmem wiosennej trasy Kina Orange

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-07 16:39 - czytano: 344 razy - dodaj komentarz
Kamienie na szaniec głównym filmem wiosennej trasy Kina OrangeAż trzy premierowe tytuły znalazły się w wiosennej trasie Kina Orange – największego kina objazdowego w Polsce. Od 8 marca mieszkańcy miejscowości, w których na co dzień nie ma kin, będą mogli zobaczyć jedną z najważniejszych polskich produkcji tego roku, „Kamienie na szaniec” w reżyserii Roberta Glińskiego. Kolejne premierowe hity to „Akademia wampirów”, nowy film producentów „Transformers” oraz amerykańska mega produkcja „300: Początek imperium”, w spektakularnej wersji 3D.
REKLAMA
W marcu Kino Orange kontynuuje także wyświetlanie filmu Władysława Pasikowskiego „Jack Strong”. Z kolei na najmłodszych widzów czekają dwie animacje: „Piłkarzyki rozrabiają” oraz „Skubani” - obie w wersji 3D.

Kamienie na szaniec” to filmowa wersja powieści Aleksandra Kamińskiego.  Opowieść o młodości, miłości i przyjaźni. O bohaterstwie, które ma wielką cenę i o walce, która stała się legendą. Bohaterowie Szarych Szeregów: Rudy, Zośka, Alek byli młodzi, spragnieni życia. Nie było dla nich rzeczy niemożliwych. Pewnego dnia obudzili się w świecie, w którym nie było już miejsca na marzenia. Stanęli przed wyborem: pochylić pokornie głowy albo zaryzykować własne życie. Weszli na drogę, z której nie było odwrotu. Byli jak kamienie rzucane na szaniec… W rolach głównych występują utalentowani młodzi aktorzy - Tomasz Ziętek, Marcel Sabat, Kamil Szeptycki. Obok nich uznane gwiazdy: Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Andrzej Chyra, Krzysztof Globisz, Marian Dziędziel.

„Akademia wampirów” to film producentów „Transformers” i reżysera komedii „Wredne dziewczyny”. Jest opowieścią o przygodach i miłosnych perypetiach dwóch nietypowych nastolatek. W roli dyrektorki szkoły występuje była dziewczyna Jamesa Bonda – Olga Kurylenko, w postaci przyjaciółek wcieliły się Lucy Fry i Zoey Deutch („Piękne istoty”). Z kolei „300: Początek imperium” 3D to sequel wielkiego przeboju kinowego „300”. Film przedstawia przyczyny wybuchu wojen perskich i skupia się na bitwach stoczonych pod Maratonem i Artemizjonem. Filmu powstał na postawie powieści graficznej Franka Millera. Za reżyserię adaptacji odpowiada Noam Murro, a za produkcję - Zack Snyder, reżyser pierwszego filmu.

8 marca Kino Orange po raz pierwszy zawita do miejscowości Kozienice. Jednym z zaprezentowanych tego dnia filmów będzie polska komedia „Facet (nie)potrzebny od zaraz”, w którym główną rolę zagrała Katarzyna Maciąg, rodowita kozieniczanka. Po projekcji filmu aktorka spotka się z widzami ze swojej rodzinnej miejscowości aby porozmawiać o pracy na planie zdjęciowym.
Źródło: Orange
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: