GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Microsoft przedstawił innowacyjne rozwiązania dla biznesu podczas Convergence 2014

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-07 16:18 - czytano: 3069 razy - dodaj komentarz
Microsoft przedstawił innowacyjne rozwiązania dla biznesu podczas Convergence 2014 Podczas tegorocznej konferencji firma Microsoft zaprezentowała m.in. rozwiązanie Microsoft Dynamics AX 2012 R3 na platformie Windows Azure oraz zapowiedziała nowe aplikacje i usługi biznesowe. W dniach 4-7 marca firma Microsoft po raz kolejny gościła swoich klientów i partnerów z całego świata na największej konferencji dotyczącej aplikacji biznesowych - Convergence 2014. W tym roku wydarzenie odbyło się w Atlancie, a jego uczestnicy mieli do
REKLAMA
wyboru udział w różnorodnych sesjach dotyczących innowacji, które firma zamierza wprowadzić na rynek w najbliższym czasie. Wydarzenie otworzyło przemówienie Kirilla Tatarinova, wiceprezesa Microsoft Business Solutions, który zachęcał przedsiębiorstwa do zmiany swojego dotychczasowego podejścia i postawienia klientów w centrum uwagi w taki sposób, by zapewnić im wysoki poziom obsługi i możliwość interakcji. Tatarinov posłużył się przykładami klientów Microsoft Dynamics, takich jak Chobani, City Harvest, Delta Air Lines, Lotus F1 Team, New Belgium Brewery oraz Weight Watchers. Na ich przykładzie mówił o nadejściu ery klienta i roli technologii, która w połączeniu ze zmianami kultury organizacyjnej ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego rozpoznania potrzeb klientów i dostarczania im doświadczeń pozwalających na budowanie trwałych relacji.

Aby pomóc organizacjom w dostarczaniu klientom jeszcze lepszych doświadczeń, Microsoft zaprezentował szereg możliwości swoich aplikacji biznesowych. Pozwolą one przedsiębiorstwom m. in. na czerpanie korzyści z usług w chmurze, sprawne prowadzenie działań wychodzących ponad potrzeby klientów oraz zwiększenie ich zaangażowania w sieci i mediach społecznościowych, za pośrednictwem aplikacji i urządzeń mobilnych.

Microsoft Dynamics AX 2012 R3 na platformie Windows Azure
Podczas tegorocznej edycji Convergence Microsoft zaprezentował system Microsoft Dynamics AX 2012 R3 - flagowe rozwiązanie klasy ERP, które zostanie udostępnione na rynku w maju br. Aktualizacja wprowadza nowe rozwiązania typu end-to-end oraz framework B2B/B2C, umożliwiając przedsiębiorstwom tworzenie nowoczesnych aplikacji dla konkretnych scenariuszy biznesowych i urządzeń mobilnych, które pozwalają łatwo i bezpiecznie łączyć się z Microsoft Dynamics AX. W odpowiedzi na rosnącą liczbę aplikacji mobilnych Microsoft ogłosił również dostępność nowego narzędzia dla operatorów hali produkcyjnej, które umożliwia im raportowanie produkcji za pomocą standardowych urządzeń z ekranami dotykowymi wyposażonych w system Windows.

Aby zapewnić szybką obsługę większej liczbie klientów reprezentujących nowe segmenty i rynki, firma Microsoft oferuje wsparcie wdrożeń systemu Microsoft Dynamics AX 2012 R3 na platformie Windows Azure w modelu IaaS (Infrastructure as a Service). Zapewni to wysoką dostępność danych i możliwości ich odzyskiwania z uwagi na fakt, że są one przechowywane w chmurze i przedsiębiorstwa mogą z nich korzystać praktycznie w dowolnym miejscu i czasie. Wstępnie skonfigurowane środowiska są również dostępne na platformie Windows Azure, co pozwoli przedsiębiorstwom przyspieszyć wdrożenie i znacząco skrócić jego czas, umożliwiając szybkie osiągnięcie korzyści z rozwiązania Microsoft Dynamics AX 2012 R3.

Dostępne w tej wersji systemu usługi Microsoft Dynamics Lifecycle Services pomogą organizacjom zwiększyć przewidywalność wdrożeń systemu Microsoft Dynamics AX dzięki uproszczeniu i standaryzacji procesów. Dotychczasowa praktyka korzystania z tych usług pokazuje, że klienci są w stanie znacząco skrócić czas rozwiązywania problemów, a w 65 procentach przypadków nawet samodzielnie je rozwiązywać.

O wartości rozwiązania Microsoft Dynamics AX świadczy również badanie TEI (Total Economic Impact) przeprowadzone przez firmę Forrester Research. W oparciu o ankiety konsumenckie i wywiady Forrester ustalił, że złożona organizacja korzystająca z rozwiązania Microsoft Dynamics AX 2012 R3 uzyskuje trzyletni zwrot z inwestycji na poziomie 92%, a w większości przypadków okres zwrotu wynosi 21 miesięcy.

Microsoft Dynamics AX 2012 R3, oferujący aplikacje i usługi w chmurze, stanowi istotny krok w ewolucji systemów ERP, który ma duże znaczenie dla całej branży. Oznacza bowiem rozwój w zakresie logiki biznesowej i modelu danych, chmury oraz nowych scenariuszy dotyczących aplikacji, usług i urządzeń, przygotowując jednocześnie grunt dla przyszłych innowacji.

Jednym z klientów Microsoft, który wykorzystuje urządzenia i usługi umożliwiające zapewnienie klientom wyjątkowych korzyści, są linie lotnicze Delta Air Lines, wyróżnione podczas konferencji Convergence nagrodą Customer Excellence Award w kategorii Enterprise. Rozwiązanie zaprojektowane i rozwinięte przez firmę Avanade działa na mobilnej platformie point-of-sale Microsoft Dynamics for Retail i jest dostępne z poziomu urządzeń Nokia Lumia wyposażonych w Windows Phone 8.

Nowe możliwości Microsoft Dynamics CRM w zakresie marketingu i obsługi klienta
Podczas tegorocznej edycji Convergence Microsoft pozytywnie zaskoczył ponad 40 000 klientów i prawie 4 miliony użytkowników systemu Microsoft Dynamics CRM, ogłaszając wprowadzenie nowych funkcjonalności do jego najnowszej wersji, która zostanie udostępniona w drugim kwartale 2014 roku. Aktualizacja rozwiązania została wyposażona w narzędzie Microsoft Dynamics Marketing, które umożliwia przedsiębiorstwom tworzenie i zarządzanie kampaniami marketingowymi, a także Microsoft Social Listening - usługę zapewniającą większej liczbie pracowników pełen wgląd w działania realizowane przez firmę. Nowością jest również narzędzie Unified Service Desk, które umożliwia firmom zapewnienie klientom bardziej spersonalizowanej i skutecznej obsługi z wykorzystaniem praktycznie dowolnego urządzenia w dowolnym miejscu.
Źródło: Microsoft
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: