GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung już po raz piąty otrzymał certyfikat Top Employer Polska i Top Employer Europe

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-07 16:03 - czytano: 569 razy - dodaj komentarz
Samsung już po raz piąty otrzymał certyfikat Top Employer Polska i Top Employer EuropeSamsung Electronics Polska otrzymał po raz piąty certyfikat Top Employer Polska oraz już drugi rok z rzędu Top Employer Europe. Podczas uroczystej gali nagrodę odebrali szefowie HR reprezentujący dwa kluczowe obszary działalności firmy Samsung w Polsce: Małgorzata Miętek-Bechta z dywizji odpowiedzialnej za sprzedaż i marketing produktów z kategorii IT, rozwiązań mobilnych, AGD, RTV, klimatyzatorów i wielu innych; Mike Kaźmierczak z Centrum Badawczo-Rozwojowego Samsung.
REKLAMA
Jest to jeden z największych i najszybciej rozwijających się ośrodków R&D na świecie, specjalizujący się m.in. w projektowaniu zaawansowanych systemów mobilnych i telewizji cyfrowej oraz inteligentnych technologii i rozwiązań dla biznesu.

Certyfikaty Top Employers przyznawane są w Polsce od pięciu lat przez Instytut Top Employers. Ttrafiają one do firm, które stwarzają atrakcyjne warunki pracy, dbają o talenty i rozwój pracowników na wszystkich szczeblach organizacji oraz kreują inspirujące i pozytywne środowisko pracy. Co roku przyznawana jest również nagroda Top Employer Europe dla firm, które otrzymują tytuł Top Employer w co najmniej pięciu krajach regionu.

Samsung już po raz piąty został wyróżniony nagrodą Top Employer Polska oraz po raz drugi Top Employer Europe.

- Jesteśmy dumni z wyróżnienia, które potwierdza, że Samsung to wspaniałe miejsce pracy i atrakcyjny cel dla profesjonalistów, podobnie jak cieszymy się z uznanej na rynku marki oraz reputacji firmy odpowiedzialnej społecznie, mocno zaangażowanej w działania CSV – powiedziała po odebraniu nagrody Małgorzata Miętek-Bechta.

- Jestem przekonany, że Samsung to dobry pracodawca dla absolwentów najlepszych polskich uczelni. Każdego dnia staramy się zapewniać naszym pracownikom atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz – co dla nas najważniejsze i stanowi wyróżnik wśród innych pracodawców – świetną atmosferę, możliwości realizowania kreatywnych pomysłów oraz niezliczoną liczbę wyzwań i kontakt z nowoczesnymi technologiami. Tylko w takiej atmosferze możemy odnosić sukcesy i stale się rozwijać, zarówno jako firma, jak i indywidualnie – dodał Mike Kaźmierczak.

Samsung Electronics jest obecny w Polsce od 1996 i z roku na roku na rok rośnie w siłę jako inwestor i pracodawca. Firma aktualnie zatrudnia 6 500 osób, w tym ponad 2 000 w instytutach R&D w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Krakowie.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: