GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Adam Kornacki ambasadorem usługi mobiParking

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-06 17:27 - czytano: 645 razy - dodaj komentarz
Adam Kornacki ambasadorem usługi mobiParkingWieści szybko się rozchodzą, a w szczególności te dobre. Po złożeniu ostatnich podpisów na umowie, można już oficjalnie zakomunikować, iż firma SkyCash, nawiązała współpracę z Adamem Kornackim - ekspertem ds. motoryzacji i jednocześnie doskonale wszystkim znanym prezenterem telewizyjnym. Fani czterech kółek kojarzą go z wielu motoryzacyjnych programów… dziennikarz, ekspert i pasjonat samochodów, a przede wszystkim zagorzały rajdowiec, czyli Adam Kornacki.
REKLAMA
Dlatego też decyzja, kto będzie twarzą usługi mobiParking,  była wręcz oczywista.

- Jesteśmy dumni, że Adam zdecydował się na współpracę z naszą firmą. Usługa mobiParking zyskuje na popularności w Polsce, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Na początku roku ogłosiliśmy podpisanie umowy z PKN Orlen, na mocy której wszyscy posiadacze kart flotowych Orlen mogą korzystać z naszych usług, a zaledwie miesiąc później, rozpoczynamy kolejny etap prac, zwiększających zasięg mobiParking. Jestem przekonany, że osoba Adama Kornackiego, pozwoli wielu sympatykom motoryzacji zwiększyć zaufanie do oferowanych przez nas rozwiązań.- powiedział Dariusz Mazurkiewicz, Prezes Zarządu SkyCash.

Usługa mobiParking dedykowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i flotowych. Niebywałą zaletą rozwiązania mobiParking jest łatwość obsługi i wygoda użytkowania. Wystarczy zaledwie pobrać aplikację na smartfona, założyć konto i płacić bezgotówkowo za parkingi w ponad 30 miastach Polski.

Dla każdego kierowcy indywidualnego, najważniejsza korzyść płynąca z usługi mobiParking, to przede wszystkim możliwość płacenia za realny czas parkowania z dokładnością co do minuty. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeżeli istnieje konieczność pozostawienia samochodu w strefie płatnego parkowania dosłownie na kilka minut. Wystarczy wysiadając z auta uruchomić aplikację i nacisnąć przycisk START, a po powrocie STOP. Płacenie za parking jeszcze nigdy nie było tak proste.

Z kolei klienci instytucjonalni, po aktywacji konta, mogą w prosty sposób zdefiniować samochody, których kierowcy będą uprawnieni do regulowania opłat parkingowych za pośrednictwem aplikacji w ciężar konta firmowego. Korzystanie z mobiParking Flota to także stały i wygodny dostęp do informacji na temat kosztów parkowania w firmie.

Jak podkreśla Dariusz Mazurkiewicz – Celem tej współpracy jest dotarcie do szerokiego grona klientów, zwłaszcza kierowców prywatnych, jak i firm flotowych. Ponadto chcemy, by usługa mobiParking kojarzyła się z sektorem motoryzacyjnym.
Źródło: SkyCash
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: