GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Zmień swoją naturę z T-Mobile i Discovery Channel

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-05 16:29 - czytano: 398 razy - dodaj komentarz
Zmień swoją naturę z T-Mobile i Discovery Channel 29 marca o godzinie 20:30 podczas Godziny dla Ziemi WWF zgasimy światła na symboliczna godzinę, dołączając do setki milionów ludzi z ponad 7 000 miast w 153 krajach na wszystkich kontynentach. T-Mobile Polska wraz z Discovery Channel podjęli współpracę w ramach kolejnej edycji akcji realizowanej przez organizację WWF – Godzina dla Ziemi. W ramach partnerstwa powstał spot zachęcający do włączenia się do globalnych zmian na rzecz środowiska naturalnego,
REKLAMA
który będzie emitowany w najlepszym czasie antenowym stacji.

T-Mobile Polska zaangażował się w akcję Godzina dla Ziemi by zwrócić uwagę na globalny problem zmian klimatu i wpływu człowieka na te procesy. Ten symboliczny gest jakim jest zgaszenie światła na godzinę ma zachęcić do podejmowania choćby małych zmian w codziennym życiu przyjaznych środowisku.

- Wsparcie akcji Godzina dla Ziemi WWF to dla nas kolejny krok w realizacji strategii odpowiedzialnego biznesu. Dzięki prowadzonym przez nas akcjom i kampaniom uświadamiamy na co dzień, jak ważnym jest zaangażowanie się i włączenie do zmian na rzecz środowiska. Cieszymy się, że również dzięki współpracy z WWF będziemy mogli zwiększyć zasięg naszych działań dla otoczenia – dodaje Justyna Stasińska, Starszy Specjalista ds. CR  z T‑Mobile Polska.

W ramach tegorocznej akcji T-Mobile zgasi światło w siedzibach w całej Polsce, wygasi neony w blisko 700 salonach oraz przeprowadzi kampanię informacyjną do klientów i pracowników by tym symbolicznym gestem przypomnieć o dobrych nawykach w codziennym życiu. Również począwszy od 3-go marca na antenie Discovery Channel pojawiają się piętnastosekundowe spoty promujące akcję, dla których zarezerwowano najlepszy czas antenowy stacji. Informacje o przedsięwzięciu WWF będą docierały do widzów Discovery Channel co godzinę.

- Wiedza, determinacja, optymizm i zaangażowanie – to wartości, które przyświecają zespołowi Discovery Networks i pomagają nam wspólnie z innymi troszczyć się o środowisko. Dlatego tak istotne jest dla nas wsparcie inicjatywy, jaką jest akcja WWF Godzina dla Ziemi. Jestem przekonany, że widzowie Discovery Channel podzielają naszą wizję i również zaangażują się w ten ważny projekt – podkreśla Olgierd Dobrzyński Country Manager Central Europe, Discovery Networks CEEMEA.

- Cieszymy się, że będziemy mogli współpracować przy promocji akcji Godzina dla Ziemi WWF z Discovery Channel oraz T-Mobile. To wyjątkowo wartościowa współpraca, ze względu na duży zasięg działania obu partnerów. Kanał telewizyjny, który na co dzień poszerza horyzonty widzów oraz telecom, który poprzez swoje kanały może zachęcić Polaków do wyłączenia świateł na jedną godzinę 29 marca o godzinie 20.30 i wprowadzić w swoje życie ekologiczne zmiany, to idealny duet. Jednocześnie liczymy na to, że tegoroczna Godzina dla Ziemi będzie wyjątkowym początkiem dłuższej współpracy pomiędzy Discovery Networks, T-Mobile a WWF – powiedziała Anna Linowska, Koordynatorka do spraw relacji z biznesem w  WWF Polska.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: