GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung prezentuje serię Chromebook 2

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-05 16:01 - czytano: 446 razy - dodaj komentarz
Samsung prezentuje serię Chromebook 2 Samsung zaprezentował nowe modele Chromebook 2 w dwóch wersjach - z ekranem o przekątnej 11,6 i 13,3-cala. W porównaniu z dotychczasowymi Chromebookami marki Samsung charakteryzuje je lepsza wydajność, dłuższy czas działania baterii, a także lekki i zgrabny design. Większy z modeli Chromebook 2 został wyposażony w ekran o rozdzielczości Full HD (1920x1080) doskonale nadający się do pracy, nauki i rozrywki.
REKLAMA
Chromebook 2
Samsung
Dzięki wbudowanym głośnikom z zintegrowanym systemem poprawy jakości dźwięku, mikrofonowi z tłumieniem szumów oraz kamerze HD 720p, Chromebook 2 sprawdza się jako narzędzie do komunikacji, przede wszystkim takiej jak wideorozmowy.

Mimo kompaktowych rozmiarów, oba modele Chromebook 2 są wysoce efektywnymi urządzeniami, a to za sprawą zastosowanych w nich wydajnych i oszczędnych procesorów Samsung Exynos 5 Octa. Uruchomienie systemu operacyjnego komputera trwa niecałe 10 sekund, zaś na wybudzenie go ze stanu uśpienia potrzeba mniej niż sekundy! Wydajność zapewnia bateria, której czas pracy wynosi aż 8,5 godziny - przy pełnym naładowaniu użytkownik może korzystać z komputerów przez cały dzień pracy. Niewielkie wymiary oraz wysokie osiągi Chromebook 2 sprawiają, że jest to urządzenie które sprawdzi się zarówno do zastosowań służbowych, w podróży, a także w edukacji, gdzie Chromebooki są szczególnie popularne.

W nowych modelach Samsung Chromebook 2 silny akcent został postawiony na mobilność komputerów. Dzięki cienkiej obudowie o wysokości zaledwie 19 milimetrów mieszczą się one w każdej torbie czy plecaku. Model wyposażony w 11-calowy ekran waży jedynie 1,1 kilograma, co sprawia, że można go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Nowe modele Chromebook 2, cechuje także nowoczesne i modne wzornictwo, nadające im niezwykle eleganckiego wyglądu.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: