GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

W kwietniu nowe programy od Vectry

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-03 18:27 - czytano: 600 razy - dodaj komentarz
W kwietniu nowe programy od Vectry16 kwietnia 2014 r. Vectra rozszerzy swoją cyfrowa ofertę programową o kilka nowych kanałów. Obecnie do emisji przygotowane są programy Stopklatka TV, STARS.TV i TVR Polska Telewizja. Kanał Stopklatka TV zostanie udostępniony wszystkim widzom pakietów cyfrowych. Natomiast STARS.TV i TVR Polska Telewizja wejdą w skład pakietów Złotego i Platynowego. Po uruchomieniu nowych pozycji Pakiety te będą zawierać odpowiednio: Pakiet Platynowy – łącznie 144 programy, w tym 27 w wersji HD;
REKLAMA
Pakiet Złoty – 115 programów, w tym 16 HD.

Stopklatka TV– pozycja na dekoderze 310
Stopklatka TV to nowy kanał filmowy z bogatą ofertą kina zagranicznego i polskiego. Jest to pierwsza i jedyna na polskim rynku stacja o profilu filmowym, nadawana drogą naziemną. Wyróżnia ją bezpłatny i powszechny dostęp oraz maksymalny zasięg – kanał będzie odbierany w całym kraju.

Na antenie Stopklatki każdy widz znajdzie coś dla siebie:
najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały, kino kostiumowe, wielkie filmowe widowiska, a także programy edukacyjne i publicystyczne o tematyce filmowej.

STARS.TV – pozycja na dekoderze 603

STARS.TV jest telewizją muzyczną. Nadaje „klasykę” - lata 60-te, 70-te, 80-te i 90-te i nie zamyka się na muzykę współczesną. Dużą wagę przywiązuje do tworzonej przez siebie „playlisty”. Najlepsza muzyka, najlepsze teledyski! W STARS.TV kochają przeboje i grają tylko te największe. Nie eksperymentują, nie odkrywają i nie mówią, co musisz polubić. Dają Ci to, co już lubisz. Tylko w STARS.TV gwiazda za gwiazdą i hit za hitem.

TVR Polska Telewizja– pozycja na dekoderze 711

Ogólnopolska Telewizja TVR to pierwsza i jedyna w Polsce telewizja dedykowana tematyce życia i spędzania wolnego czasu poza miastem. Program adresuje do wszystkich tych, których fascynuje i intryguje życie, praca i wypoczynek z dala od wielkomiejskiego gwaru.

W momencie włączenia nowych pozycji Vectra zaprzestanie emisji programów MTV Dance, MTV Hits i MTV Rocks. Zaledwie kilka tygodni temu, w styczniu i lutym, Vectra uruchomiła 4 nowe programy: TVP Sport HD, Republika, TVP ABC i Polsat News HD. Obecna oferta Vectry zawiera łącznie 192 programy telewizyjne, w tym 49 w jakości HD. Wszystkie programy jednocześnie można
otrzymać w ramach cyfrowego pakietu VIP.
Źródło: Vectra
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: