GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung Gear Fit z nagrodą GSMA na Mobile World Congress 2014

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-03 17:40 - czytano: 400 razy - dodaj komentarz
Samsung Gear Fit z nagrodą GSMA na Mobile World Congress 2014Podczas targów Mobile World Congress 2014 w Barcelonie opaska dla aktywnych Samsung Gear Fit została wyróżniona nagrodą „Najlepszego Urządzenia Mobilnego” przez GSM Association. Łącząc w sobie niezrównaną wygodę technologii ubieralnych z wyjątkowo wszechstronnym zestawem narzędzi fitness, Gear Fit pozwala użytkownikom realizować swoje sportowe pasje nie rezygnując z własnego stylu i nie tracąc łączności z innymi.
REKLAMA
Samsung Gear Fit
Samsung
GSMA, organizacja zrzeszająca światowych operatorów sieci telefonii komórkowej, uznała Gear Fit za najbardziej innowacyjny i kreatywny produkt zaprezentowany podczas tegorocznego kongresu MWC w Barcelonie. Nagrodę przyznano na specjalnej konferencji GSMA podczas ostatniego dnia targów.

Samsung Gear Fit to pierwszy inteligentny zegarek z profilowanym wyświetlaczem Super AMOLED, który gwarantuje nie tylko doskonałą czytelność ekranu, ale także sprawia, że wygięte urządzenie maksymalnie komfortowo przylega do nadgarstka. Gear Fit oferuje znacznie więcej możliwości niż zwykły pulsometr – na bieżąco dostarcza najnowsze powiadomienia ze smartfona GALAXY, informując użytkownika o połączeniach, e-mailach, SMS-ach i alarmach, a ponadto zapewnia dostęp do terminarza i aplikacji oferowanych przez innych producentów. Co więcej, podczas wysiłku fizycznego opaska mierzy tętno użytkownika i w zależności od rodzaju wykonywanych ćwiczeń przekazuje indywidualne rady i podpowiedzi treningowe.

Dzięki Gear Fit możemy być ciągle w ruchu, nigdy nie tracąc łączności ze światem. Ponadto możemy wyrażać swój indywidualny styl dzięki wymiennym paskom w kolorach Black (czarny), Orange (pomarańczowy) i Mocha Grey (szary), które zmieniają wygląd Gear Fit i dopasowują urządzenie do naszej aktywności, ubioru i nastroju.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: