GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

SkyCash uatrakcyjnia bankowość mobilną BZ WBK

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-03-03 13:11 - czytano: 438 razy - dodaj komentarz
SkyCash uatrakcyjnia bankowość mobilną BZ WBKSkyCash, system płatności przez komórkę, nawiązał współpracę z BZ WBK, udostępniając klientom banku możliwość kupowania biletów komunikacji miejskiej bezpośrednio z poziomu aplikacji BZWBK24 mobile. Rozwiązanie działa w kilkudziesięciu miastach na terenie całej Polski, m.in. w Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Lista usług dostępnych w aplikacji BZWBK24 mobile Banku Zachodniego WBK powiększyła się o możliwość wygodnego kupowania biletów komunikacji miejskiej w ciężar rachunku.
REKLAMA
Dostawcą rozwiązania jest SkyCash, system płatności mobilnych, który działa w kilkudziesięciu miastach na terenie całej Polski, m.in. w Poznaniu, Łodzi, Warszawie i Krakowie. Pozwala kupić w ramach jednej transakcji nawet kilkanaście biletów tego samego rodzaju, eliminując jednocześnie takie codzienne uciążliwości jak stanie w kolejkach, odliczanie drobnych czy szukanie otwartego punktu sprzedaży. Bilety są dostępne przez całą dobę i nie różnią się cenowo od swoich tradycyjnych odpowiedników, sprzedawanych w kioskach oraz automatach.

- Udostępniając mechanizm zakupu biletów w zewnętrznej aplikacji zaprezentowaliśmy jeden z możliwych kierunków symbiozy naszego systemu, w tym przypadku z bankowością mobilną – powiedział Dariusz Mazurkiewicz, prezes zarządu SkyCash Poland S.A. - Bilety miejskie to, obok płatności za parkowanie oraz biletów kolejowych i kinowych, jedna z najpopularniejszych usług SkyCash, która doskonale uzupełnia i znacznie uatrakcyjnia korzystanie z aplikacji BZWBK24 mobile - dodaje Mazurkiewicz.

Z rozwiązania mogą korzystać użytkownicy BZWBK24 mobile, którzy aktywują usługę rejestrując się w SkyCash. Tę jednorazową czynność można wykonać w każdej chwili, bez konieczności wychodzenia z aplikacji. Osoby, które posiadają już konto w systemie płatności przez komórkę mogą natomiast kupować bilety bezpośrednio po wprowadzeniu w BZWBK24 mobile swoich danych dostępowych – tych samych, których używają podczas logowania się do SkyCash.
Źródło: SkyCash
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: