GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Internet za złotówkę w nowej ofercie promocyjnej Vectry

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-27 15:45 - czytano: 1737 razy - dodaj komentarz
Internet za złotówkę w nowej ofercie promocyjnej Vectry3 marca rusza nowa kampania promocyjna Vectry, a w niej Internet stacjonarny 100Mb/s bez limitu danych za 1 złoty miesięcznie w pakiecie z dowolną telewizją cyfrową. Operator zaproponuje swoim abonentom również inne atrakcyjne usługi w wyjątkowych cenowo paczkach. Nowością są produkty łączone z Internetem mobilnym LTE. Wiosenna promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych abonentów Vectry. W nowej ofercie promocyjnej Vectry abonenci będą mogli skorzystać z superszybkiego łącza
REKLAMA
internetowego bez limitu danych za 1 złoty w pakiecie z dowolną telewizją cyfrową. Po okresie 6 miesięcy cena zmieni się w zależności od wybranej opcji i wyniesie np. 110 złotych w przypadku podstawowego pakietu cyfrowego z 29 kanałami, w tym 4 w wersji HD.

Dla tych, którzy będą chcieli surfować jeszcze szybciej i płacić stałą wielkość abonamentu przez cały okres trwania umowy promocyjnej operator zaproponuje internet stacjonarny 120Mb/s, który wraz z podstawowym pakietem telewizji cyfrowej kosztować będzie jedynie 89,90 złotych. Decydując się na ten pakiet abonenci zyskają jeszcze szybszy dostęp do świata rozrywki, brak limitów oraz możliwość płacenia za abonament w niezmiennej kwocie.

W nowej ofercie Vectry każdy znajdzie coś dla siebie. W tej samej cenie (89,90 złotych) w ramach promocji wiosennej operator zaproponuje jeszcze więcej telewizji tym, którzy cenią sobie komfort cyfrowego świata. Abonenci, którzy lubią telewizyjną formę rozrywki i wygodę oglądania, a do tego są mniej aktywni w sieci uzyskają za jedynie 89,90 złotych dostęp do cyfrowej telewizji ze 115 programami, w tym 16 w wersji HD, dekoderem PVR oraz Internetem stacjonarnym o prędkości 10Mb/s.

Nowa promocja Vectra umożliwi również klientom uzupełnienie dotychczas posiadanych produktów innymi usługami. Abonenci, którzy cenią sobie kontakt ze światem już za 20 zł będą mogli rozmawiać przez 100 minut miesięcznie ze wszystkimi bez względu na operatora w usłudze telefonii stacjonarnej lub surfować w sieci poza domem korzystając z transferu 1GB w usłudze internetu mobilnego. Płacąc dodatkowo 6 złotych liczba darmowych minut w usłudze telefonicznej wzrośnie do 300 a internet przyspieszy do 4GB. Co więcej internet mobilny w Vectrze od 4GB wzwyż dostępny będzie już w najnowocześniejszej technologii opartej na infrastrukturze Play – LTE.

- Nowa oferta promocyjna Vectry charakteryzuje się przede wszystkim dużą elastycznością oraz różnorodnością usług i cen. Jako operator telekomunikacyjny, który w swoim portfolio posiada produkty od telewizji cyfrowej przez stały dostęp do Internetu bez limitu danych, telefonię stacjonarna, aż do niedawno uruchomionego mobilnego Internetu LTE, stworzyliśmy naszym abonentom możliwość wyboru najbardziej atrakcyjnej oferty, skrojonej pod ich indywidualne potrzeby. Wartą podkreślenia zatem jest tutaj usługa TV Online, która daje w ramach abonamentu telewizyjnego dostęp do 30 kanałów telewizyjnych z możliwością ich legalnego oglądania na laptopie, tablecie czy smartfonie – powiedział Rafał Kandziora, szef oferty rynkowej w Vectrze.
Źródło: Vectra
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: