GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Premiery Prestigio na MWC 2014

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-27 14:20 - czytano: 445 razy - dodaj komentarz
Premiery Prestigio na MWC 2014Marka Prestigio, specjalizująca się w łączeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz eleganckiego design’u, pokazała na targach w Barcelonie swoje najnowsze koncepcje w segmencie tabletów, smartfonów, urządzeń All-in-one oraz akcesoria NFC i rozwiązania Health Care. MWC 2014 to debiut Prestigio jako wystawcy. Marka prezentuje najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie urządzeń mobilnych oraz innowacyjnych systemów służących kompleksowej ochronie zdrowia dla
REKLAMA
Prestigio MWC 2014
Prestigio
całej rodziny i interaktywnych ekranów typu MultiBoards, które integrują funkcjonalność platformy Intel ze środowiskiem Windows.

Rodzinny kompas zdrowia
Bezprzewodową komunikacją bazującą na technologii Bluetooth pomiędzy inteligentnymi urządzeniami do pomiarów parametrów zdrowia, takimi jak wagi, krokomierz i ciśnieniomierz, a smartfonami i tabletami, zawiaduje autorska aplikacja Prestigio, będąca swoistym kompasem zdrowia całej rodziny. Oprogramowanie jest łatwe w obsłudze, a informacje prezentowane na wyświetlaczu czytelne i przejrzyste pod względem graficznym. Oprócz codziennych pomiarów, aplikacja oferuje szereg zaawansowanych ustawień, np. w oparciu o założone cele treningowe czy te związane z dietą. Intuicyjny proces rejestracji użytkownika sprawia, że zarówno najmłodsi, jak i najstarsi członkowie rodziny będą potrafili samodzielnie korzystać z rozwiązania Prestigio Health Care. Projektanci oprogramowania umożliwili także dzielenie się ze znajomymi swoimi sukcesami i rekordami za pomocą poczty elektronicznej oraz mediów społecznościowych. Użytkownik może również ustawić powiadomienie, którego celem jest zmotywowanie się do osiągnięcia wyznaczonego celu.
 
Smartfony Prestigio na MWC 2014

Komunikacja NFC
Bezprzewodowa łączność krótkiego zasięgu umożliwia przesyłanie plików między urządzeniami, a także odtwarzanie muzyki na głośnikach lub słuchawkach działających w standardzie NFC. To przyszłościowe rozwiązanie pozwala także na drukowanie dokumentów wprost ze smartfona oraz dokonywanie płatności zbliżeniowych we współpracy z dedykowanymi terminalami płatniczymi. Wystarczy dotknięcie, aby sparować ze sobą urządzenia i cieszyć się bezprzewodową komunikacją. Prestigio wyposaża swoje najnowsze smartfony w moduły NFC, a nowe linie akcesoriów, takich jak słuchawki i głośniki oferują bezstratny przesył muzyki za pośrednictwem tej przyszłościowej technologii.
Źródło: Prestigio
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: