GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Softbank Mobile wybiera Ericsson Radio Dot System

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-27 14:15 - czytano: 456 razy - dodaj komentarz
Softbank Mobile wybiera Ericsson Radio Dot System Ericsson ogłosił, że Softbank Mobile Corp, jeden z czołowych operatorów japońskich, przetestuje Ericsson Radio Dot System w celu poprawy wrażenia użytkownika w obliczu rosnącego popytu na ulepszanie zasięgu i wydajności jej mobilnej sieci wewnątrz pomieszczeń. Radio Dot System spółki Ericsson jest w pełni zintegrowany z zewnętrznymi sieciami WCDMA i LTE; działając jako „kropka”, umożliwia operatorowi dostarczanie wysokiej jakości zasięgu i wydajności usług głosowych
REKLAMA
i teleinformatycznych dla wszelkiego rodzaju siedzib przedsiębiorstw i obiektów publicznych, włącznie z dotychczas niedostatecznie obsługiwaną, a szybko rosnącą grupą średnich i dużych lokalizacji w budynkach i obiektach.

Junichi Miyakawa, wiceprezes wykonawczy oraz dyrektor naczelny i ds. technicznych SoftBank Mobile, powiedział: – Ten test z wykorzystaniem systemu kropkowego Ericsson Dot System, dokonywany w celu urzeczywistnienia mobilnych usług szerokopasmowych o dużych możliwościach podłączania wewnątrz pomieszczeń, niesie ze sobą duży potencjał dla naszych klientów. System ten łączy rewolucyjną architekturę antenową i elegancką konstrukcję, co gwarantuje nam elastyczność instalacji w wielu różnych scenariuszach rozmieszczania. Ponadto oferuje on w pełni zintegrowane podejście do zarządzania zgodne z sieciami WCDMA i LTE, co umożliwia nam lepsze funkcjonowanie i konserwację przy mniejszych zasobach do systemu.

Jan Signell, szef oddziału Ericsson w płn.-wsch. Azji, wyjaśnia:– Ericsson Radio Dot System to najbardziej oszczędne i bezkompromisowe rozwiązanie dla wyzwań związanych z poprawą zasięgu wewnątrz pomieszczeń.To całkowity przełom, dzięki któremu operatorzy będą mogli w sposób ciągły zapewniać lepsze wrażenie użytkownika dla usług głosowych i teleinformatycznych wewnątrz pomieszczeń zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.Dzięki tej transakcji wspomagamy działania SoftBank Mobile zmierzające do zwiększenia jej potencjału w zakresie usług wewnątrz pomieszczeń i rozszerzenia jej możliwości działania na rynku przedsiębiorstw.
Źródło: Ericsson
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: