GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

ING BankMobile na BlackBerry 10

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-27 14:12 - czytano: 450 razy - dodaj komentarz
ING BankMobile na BlackBerry 10ING Bank Śląski udostępnił aplikację ING BankMobile użytkownikom telefonów z systemem BlackBerry 10. Aktualizacji doczekały się także wersje na pozostałe platformy - wśród nowości znalazła się m.in. możliwość przelewów do urzędów skarbowych i ZUS. Do tej pory aplikacja została już pobrana ponad 420 tys. razy. Premiera ING BankMobile na system BlackBerry 10 oznacza, że aplikacja jest dostępna na wszystkich czterech najpopularniejszych systemach mobilnych w Polsce także Android, iOS i WP 8.
REKLAMA
Aktualizacja wersji na pozostałe platformy wprowadziła możliwość przelewów na rachunki ZUS, urzędów skarbowych i innych instytucji podatkowych. Ponadto wersja na Windows Phone 8 została wzbogacona o procentowy wskaźnik stanu rachunku na kafelku LiveTile.

Do tej pory aplikacja ING BankMobile została pobrana ponad 420 tys. razy. Już tylko ta liczba pokazuje, że bankowość mobilna przestała być nowinką technologiczną i stała się powszechnym sposobem kontaktu z bankiem. W odpowiedzi na oczekiwania dynamicznie rosnącej liczby użytkowników, staramy się na bieżąco wdrażać nowe funkcje i rozwiązania. Efektem jest udostępnienie aplikacji dla klientów korzystających z urządzeń z systemem BlackBerry 10, a także wprowadzenie na wszystkich platformach możliwości przelewów do urzędów skarbowych i ZUS – powiedział Szymon Mitoraj, Dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej i Mobilnej w ING Banku Śląskim.

Aplikacja ING BankMobile pozwala m.in. na wykonanie przelewów, sprawdzenie stanu rachunków bieżących i oszczędnościowych, historii transakcji kartą oraz kursów walut, a także spłatę karty kredytowej i doładowanie telefonu. W ubiegłym roku ING Bank Śląski udostępnił wersję na tablety, która pozwala ponadto m.in. na dokonanie spłaty kredytu i wykonanie przelew z karty kredytowej, a także umożliwia korzystanie z części funkcji Finansometru - narzędzia do zarządzania budżetem domowym.

Aplikacja ING BankMobile została przygotowana na urządzenia z systemami BlackBerry 10, Windows Phone 8.0, Android 2.2 oraz iOS 5 i nowszymi. Instrukcje jak zainstalować aplikację znajdują się na stronie ING Banku Śląskiego.
Źródło: ING
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: