GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

MWC 2014: LG G2 MINI - Pierwszy kompaktowy smartfon od LG

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-26 14:46 - czytano: 439 razy - dodaj komentarz
MWC 2014: LG G2 MINI - Pierwszy kompaktowy smartfon od LGNa targach Mobile World Congress (MWC) 2014 w Barcelonie, firma LG Electronics (LG) zaprezentuje swój pierwszy kompaktowy smartfon, G2 mini. Urządzenie jest mniejszą wersją nagradzanego modelu LG G2 i ma zapewnić dostęp do większości funkcji interfejsu użytkownika znanych z topowej linii G. Do smartfona LG G2 mini przeniesiono najpopularniejsze funkcje znane z modelu G2 jak np. tryb gościa oraz Plug & Pop. Ponadto, LG G2 mini jako urządzenie z segmentu średniego przeznaczone
REKLAMA
LG G2 mini
LG
na rynek globalny, został zaprojektowany z uwzględnieniem potrzeb milionów konsumentów z całego świata. Dlatego będzie dostępny w wielu wariantach: z jednym lub dwoma gniazdami SIM, 3G/4G LTE oraz w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, czerwonej i złotej.

Rynek smartfonów osiągnął dojrzałość i podzielił się na segment premium, o przekątnej wyświetlacza powyżej 5 cali oraz klasę średnią, z wyświetlaczami o przekątnej w przedziale 4,5 cala. G2 mini jest wyposażony w 4,7-calowy wyświetlacz oraz optymalne podzespoły, które nie mają sobie równych w tej kategorii urządzeń. Dlatego przewiduje się, że jeszcze lepiej zaspokoi on zapotrzebowanie konsumentów na praktyczny smartfon z funkcjami znanymi z modeli premium.

Jako kompaktowa wersja smartfona, który otrzymał od mediów szereg nagród „Najlepszy smartfon roku 2013”, G2 mini został wyposażony w innowacyjny tylny przycisk, który po raz pierwszy wprowadzono w modelu G2. W smartfonie zastosowano podzespoły najwyższej klasy, w tym baterię o pojemności 2440 mAh oraz 4,7-calowy wyświetlacz IPS o dużej jasności i wydajny czterordzeniowy procesor pozwalające na efektywną pracę wielozadaniową. Ponadto, smartfon G2 mini jest wyposażony w system operacyjny Android 4.4 KitKat, pozwalający na korzystanie z najnowszych i zoptymalizowanych funkcji środowiska Android.

- G2 mini zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby najważniejsze zalety modelu G2 przenieść do bardziej kompaktowego urządzenia klasy średniej, i w ten sposób dać milionom konsumentów możliwość korzystania z najlepszych rozwiązań, opracowanych przez firmę LG - powiedział dr Jong-seok Park, Prezes oraz Dyrektor Generalny działu LG Electronics Mobile Communications. - G2 mini zapewnia równowagę między nowoczesnym wzornictwem, a funkcjonalnością przy kompaktowych wymiarach i bezkompromisowej wydajności.

Ogólnoświatowa premiera smartfona G2 mini odbędzie się w marcu. Jako pierwszy zostanie wprowadzony model 3G obsługujący dwie kary SIM, który w pierwszej kolejności będzie dostępny w krajach WNP, a następnie na głównych rynkach Bliskiego Wschodu, Ameryki Łacińskiej, Azji, w tym w Singapurze, Hongkongu i na Tajwanie, a także w Europie.
Źródło: LG
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: