GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Zaplanuj Ostatki z Samsung Smart TV

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-26 14:10 - czytano: 907 razy - dodaj komentarz
Zaplanuj Ostatki z Samsung Smart TVNieuchronnie zbliża się koniec karnawału, a wraz nim najbardziej huczne imprezy. Jak co roku, w trakcie Ostatków będziemy bawić się w klubach i na domówkach. Aplikacje dostępne na Samsung Smart TV podpowiedzą nam, gdzie najprzyjemniej spędzimy ten czas. Eventorium, czyli zabawa w mieście. Koniec karnawału będzie obfitował w imprezy urządzane w klubach, restauracjach i na świeżym powietrzu. W natłoku wydarzeń trudno wybrać tę jedną zabawę, na którą warto pójść, łatwo więc
REKLAMA
przegapić prawdziwe perełki. W wyborze odpowiedniego miejsca pomoże dostępna na Samsung Smart TV aplikacja Eventorium.

Aplikacja, dzięki funkcji geolokalizacji określi nasze położenie i zaproponuje najciekawsze wydarzenia w okolicy – imprezy taneczne, wystawy artystyczne,koncerty, wydarzenia sportowe czy biznesowe. Dzięki integracji z serwisem społecznościowym Facebook, Eventorium wyszukuje i proponuje odpowiednią dla nas imprezę czy wydarzenie. Eventorium pokaże nam dokładnie na mapie, gdzie mamy się udać oraz prezentuje opis wydarzenia.

Aplikacja świetnie sprawdza się także, gdy planujemy zabawę za granicą. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać nazwę miasta, do którego się wybieramy, a Eventorium przedstawi nam propozycje imprez, których nie możemy przegapić. Aplikacja pozwoli odkryć nowe, ciekawe miejsca w naszej okolicy i nie tylko!

Śpiewaj i tańcz przy Smart TV
Jeśli jednak najlepiej bawimy się w domu przy własnej muzyce, warto rozważyć organizację domówki. Repertuar ustalimy sami, tak aby na pewno nam pasował. W doborze odpowiednich utworów i ułożeniu tanecznych playlist pomogą aplikacje muzyczne dostępne na Samsung Smart TV. Dzięki takim aplikacjom jak Tuba.fm czy OpenFM bez problemu skompletujemy muzykę, przy której nasi goście będą tańczyć do białego rana. Oczywiście nie musimy poprzestawać na samej muzyce - Tuba.tv umożliwi nam także zabawę przy teledyskach najpopularniejszych gwiazd.

Gdybyśmy jednak nie mieli konkretnego pomysłu na to jaką muzykę zaserwować gościom, możemy skorzystać z jednej z licznych aplikacji popularnych w Polsce stacji radiowych. Do dyspozycji mamy m.in. aplikacje EskaGO, RMFon.pl, Radio Zet czy Polskie Radio. Korzystając z nich usłyszymy największe światowe i polskie hity. Możemy też spośród nich wybrać stacje poświęcone poszczególnym gatunkom muzycznym lub artystom. To rozwiązanie idealne, gdy planujemy organizację imprezy tematycznej, np. w stylu lat 80. Ciekawym rozwiązaniem jest także aplikacja Music Channels. Dobierze ona muzykę dostosowaną do naszego nastroju, co może przydać się także dzień po karnawałowej imprezie.

Tradycyjnie na każdej udanej domówce, gdy już zabawa rozkręci się na dobre, przychodzi pora na karaoke – śpiewać przecież każdy może. Mając w domu telewizor Samsung Smart TV jesteśmy doskonale przygotowani na taką okoliczność, a to za sprawą aplikacji iSing Karaoke. Codziennie powiększająca się baza piosenek zawartych w aplikacji gwarantuje świetną zabawę. Wyśpiewując słowa naszych ulubionych utworów wraz ze znajomymi, możemy wybierać między podkładem profesjonalnym i amatorskim, niczym w znanym programie telewizyjnym. Może przy okazji odkryjemy także nasz ukryty talent wokalny?

Niezależnie od tego czy będziemy bawić się w mieście czy w domu z najbliższymi, aplikacje dostępne na platformie Samsung Smart TV pomogą nam zaplanować i zorganizować niezapomnianą końcówkę karnawału.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: