GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Multimedialne urządzenia All-In-One z Androidem od Philipsa

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-25 15:51 - czytano: 410 razy - dodaj komentarz
Multimedialne urządzenia All-In-One z Androidem od PhilipsaFirma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, wprowadza na polski rynek ekrany typu Smart All-In-One w wersjach 21,5 oraz 23 cale obsługiwane za pomocą dotyku i gestów. PHILIPS S221C4AFD oraz S231C4AFD to niezależne urządzenia oparte na systemie Android, które mogą również służyć jako dodatkowe ekrany podpinane do komputera lub urządzeń mobilnych. Nowe modele wyposażono w ekrany dotykowe oparte na matrycach IPS (23-cale) oraz ADS (21,5 cala),
REKLAMA
Philips
Philips
wyświetlające obraz w rozdzielczości Full HD w formacie 16:9. Urządzenia wykorzystują wydajny, czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra T33 1.6 GHz i działają z Androidem w wersji 4.2.

Ekrany reagują na rozmaite gesty, między innymi naciśnięcie, powiększanie, obracanie, przesuwanie itd. Osoby, które do tej pory obsługiwały w ten sposób urządzenia mobilne, mogą docenić dużo większą powierzchnię roboczą niż w przypadku tabletów czy smartfonów. Dla zapewnienia odpowiedniej wygody użytkowania i wysokiej ergonomii producent umożliwił regulację pochylenia ekranów w zakresie 12-54 stopni.

Rozwiązania typu Smart All-In-One cieszą się coraz większą popularnością zarówno w domach, jak i w miejscach użyteczności publicznej takich jak restauracje, banki, hotele, lotniska czy szkoły.

- Zanotowaliśmy rosnące zapotrzebowanie na hybrydowe rozwiązania, które zapewniają łatwy dostęp do multimediów - mówi Thomas Schade, wiceprezes MMD w Europie. - Urządzenia Smart All-In-One łączą dwie ważne funkcjonalności, zapewniając zarówno łatwy dostęp do ogromnej ilości aplikacji w systemie Android, jak również wysoką jakość wyświetlanego obrazu na dużym ekranie.

Urządzenia Smart All-In-One wyposażono w 2 GB pamięci DDR3 oraz 8 GB pamięci Flash, na której można przechowywać dane. Wbudowany czytnik  kart SDHC pozwoli jeszcze powiększyć tę przestrzeń.

Dzięki zastosowaniu interfejsu MHL (Mobile High Definition Link) użytkownik może w przystępny sposób przeglądać zdjęcia  zrobione telefonem, filmy znajdujące się na tablecie czy pracować nad dokumentami. Podłączone do monitora za pomocą MHL urządzenie jest jednocześnie ładowane. 

Obydwa modele wyposażone są również w złącza D-Sub, LAN (RJ-45), minijack oraz dwa porty USB 2.0. Wbudowana kamerka internetowa, mikrofon oraz głośniki dodatkowo poszerzają funkcjonalność monitorów.

Gwarancja i cena:

Sugerowane przez producenta ceny detaliczne produktów wynoszą:
 • PHILIPS S231C4AFD – 1959 zł brutto
 • PHILIPS S221C4AFD – 1829 zł brutto
Urządzenia objęte są dwuletnią gwarancją producenta w systemie door to door.
Źródło: Philips
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: