GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

KAZAM wprowadza nową linię telefonów ośmiordzeniowych - Tornado2

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-25 15:24 - czytano: 567 razy - dodaj komentarz
KAZAM wprowadza nową linię telefonów ośmiordzeniowych - Tornado2Europejska marka produkująca smartfony ogłosiła wprowadzenie swoich pierwszych telefonów z superszybkimi ośmiordzeniowymi procesorami w swojej linii smartfonów Tornado2. Osiem rdzeni dla użytkownika oznacza dostępną na zawołanie najwyższą wydajność przy zmniejszonym zapotrzebowaniu na energię, poprzez ograniczenie wydzielanie ciepła przez procesor. Dwa nowe modele – KAZAM Tornado 5.5 oraz KAZAM Tornado 5.0 wejdą do sprzedaży już w II kwartale 2014r.
REKLAMA
Tornado 5.5
Kazam
Tornado 5.0
Kazam
Pierwszy z nich – KAZAM Tornado2 5.5 ma wbudowany ośmiordzeniowy procesor,  o taktowaniu 1.7 GHz, który sprawia, że działanie systemu operacyjnego Android 4.2 jest bardziej płynne a najnowsze gry i aplikacje uruchamiają się bez żadnej zwłoki. Podzespoły zastosowane w modelu KAZAM Tornado2 5.5 pozwalają cieszyć się jeszcze lepszą jakością obrazu przy oglądaniu filmów, zdjęć czy korzystania z aplikacji na 5.5 calowym wyświetlaczu.

Smartfon ma wbudowane dwie kamery: przednia – o rozdzielczości 5 Mpix daje możliwość prowadzenia rozmowy w np. na Skypie, podczas gdy główna kamera o rozdzielczości 13 Mpix umożliwia wykonywanie zdjęć wysokiej jakości – bo najlepszy aparat, to ten, który akurat mamy w kieszeni. Smartfon posiada wejście na dwie karty SIM, co pozwala na jednoczesne korzystanie z telefonu służbowego i prywatnego w jednym urządzeniu. Telefon KAZAM Tornado 5.5 dostępny jest w kolorze czarnym i  białym.

- Jesteśmy podekscytowani faktem, że możemy wprowadzić naszą nowość - smartfony z ośmiordzeniowym procesorem podczas największych targów w branży – Mobile World Congress w Barcelonie. Linia telefonów KAZAM Tornado2 przeznaczona jest dla osób, które oczekują od swoich telefonów najlepszych parametrów. Telefon ma nie tylko służyć do rozmów, ale sprawdzać się jako mobilne biuro lub centrum rozrywki. – podkreśla Michael Combes – CEO KAZAM.

Dzisiejsza zapowiedź związana jest ze strategią KAZAM, dotyczącą wprowadzania nowych modeli do oferty marki, a wraz z nimi pierwszego telefonu z szybkim łączem LTE – KAZAM  Thunder2 4.5L. Poszerzając swoją ofertę o linie KAZAM Thunder, KAZAM Trooper oraz KAZAM Life marka zapewnia klientów bogaty wybór telefonów, dostosowanych do ich możliwości finansowych i potrzeb.

James Atkins – CMO KAZAM dodaje –  Jestem dumny z wprowadzenia tak wielu nowości na rynek w tak szybkim czasie. Nasza marka KAZAM skupia się przede wszystkim na produktach i usługach dodanych.
Źródło: Kazam
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: