GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kruger&Matz prezentuje swoją ofertę na MWC 2014

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-24 17:28 - czytano: 455 razy - dodaj komentarz
Kruger&Matz prezentuje swoją ofertę na MWC 2014 Właśnie rozpoczęła się kolejna edycja międzynarodowych targów Mobile World Congress. Przez najbliższe dni Barcelona będzie miejscem premier produktowych oraz prezentacji ofert najważniejszych firm z branży elektroniki użytkowej i nowych technologii. Wśród nich nie zabraknie prężnie rozwijającej się na polskim rynku marki Kruger&Matz, która ma swoje stoisko w hali nr 7 na stanowisku 7M05. Produkty Kruger&Matz są obecne na rynku od ponad czterech lat.
REKLAMA
Kruger&Matz
Kruger&Matz
W początkowej ofercie marki dostępny był sprzęt do słuchania muzyki w samochodzie i w domu. Następnie pojawiły się słuchawki i urządzenia mobilne – tablety oraz smartfony. To właśnie te ostatnie urządzenia szczególnie trafiły w gust klientów, co pozwoliło marce podbić polski rynek branży nowych technologii.

- Kolejnym elementem strategii rozwoju marki Kruger&Matz jest rozszerzenie dystrybucji na inne  kraje europejskie i powtórzenie sukcesu, jaki osiąga w Polsce. W tej chwili poza naszym krajem produkty marki można spotkać jeszcze na niewielką skalę m.in w Niemczech, Rumunii, Holandii i Belgii. Obecność Kruger&Matz na MWC 2014, które jest jednym z największych wydarzeń w branży, jest pierwszym krokiem w kierunku realizacji tej strategii. Coraz mocniej myślimy o intensywnej ekspansji na Europę i rozwijaniu dystrybucji w innych krajach. Liczymy na to, że nasza obecność na tych targach pozwoli nam pokazać potencjał marki Kruger&Matz, a dzięki temu znaleźć silnych partnerów biznesowych z różnych krajów Europy – mówi obecny na targach w Barcelonie Michał Leszek, dyrektor marketingu Kruger&Matz.

Przez kolejne dni na stanowisku Kruger&Matz uczestnicy MWC 2014 będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą marki - od designerskich systemów audio i unikalnych słuchawek, poprzez najnowsze tablety i smartfony, na różnego rodzaju akcesoriach kończąc. Niewątpliwą korzyścią dla zwiedzających będzie także poznanie planów Kruger&Matz na rok 2014 oraz przewidzianych premier produktowych. Ideą marki jest oferowanie najnowszych nowinek technologicznych, na które stać każdego. Dlatego produkty Kruger&Matz wyróżniają się z wielu im podobnych bardzo dobrą jakością oraz przystępną ceną.
Źródło: Kruger&Matz
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: