GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung przedstawia GALAXY Core LTE – jeszcze mocniejszy i bardziej wydajny

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-20 17:49 - czytano: 478 razy - dodaj komentarz
Samsung przedstawia GALAXY Core LTE – jeszcze mocniejszy i bardziej wydajnySamsung Electronics zaprezentował smartfon Samsung GALAXY Core LTE. Urządzenie daje użytkownikom jeszcze większą wydajność, a także zwraca uwagę elegancką formą i bogatym pakietem innowacyjnych, inteligentnych funkcji, spopularyzowanych przez flagowe produkty z rodziny GALAXY. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań umożliwiających pełne korzystanie z technologii LTE, urządzenie to zapewnia płynne i niezawodne działanie w każdej sytuacji.
REKLAMA
GALAXY Core LTE
Samsung
GALAXY Core LTE
Samsung
GALAXY Core LTE
Samsung
Samsung GALAXY Core LTE idealnie trafia w potrzeby użytkowników poszukujących bardzo szybkiego przesyłu danych – jest to możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań LTE w sieciach LTE kategorii 4. Urządzenie wyposażono w dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, dzięki czemu strony www ładują się jeszcze szybciej, a jednoczesna praca kilku aplikacji nie stanowi żadnego problemu.

Kolejne zalety to duży wyświetlacz qHD o przekątnej 4,5 cala, zoptymalizowany do wyświetlania filmów w formacie 16:9, a także wytrzymała bateria o pojemności 2.100 mAh, zapewniająca wydłużony czas pracy urządzenia. GALAXY Core LTE wyposażono także w najwyższej klasy rozwiązania łącznościowe, takie jak technologia NFC oraz S Beam, dzięki którym użytkownicy mogą bez trudu udostępniać dużej wielkości pliki z muzyką, zdjęciami i filmami. Ponadto w smartfonie znajdziemy Bluetooth 4.0 oraz A-GPS + GLONASS.

GALAXY Core LTE przyciąga uwagę elegancką formą obudowy, wykończonej od spodu miękką w dotyku imitacją skóry, dzięki której urządzenie wygodnie układa się w dłoni. Smartfon wyposażono w aparat z matrycą o rozdzielczości 5 megapikseli, posiadający inteligentne funkcje takie jak Sound & Shot, Best Photo, Continuous Shot, Panorama oraz Buddy Photo Share, zapewniające nienaganną jakość zdjęć. Aby dać użytkownikom wszystko to, co najlepsze w urządzeniach GALAXY. Ponadto użytkownicy GALAXY Core LTE mogą korzystać z szeregu inteligentnych usług, takich jak ChatOn i Dropbox.*dostępne w wybranych krajach

GALAXY Core LTE będzie dostępny w białej i czarnej wersji kolorystycznej w całej Europie, w Rosji oraz w wybranych krajach Azji. Na niektórych rynkach GALAXY Core LTE będzie oferowany pod nazwą GALAXY Core 4G.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: