GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Bezprzewodowe słuchawki Prestigio PBHS1 – kolory aktywności

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-20 17:41 - czytano: 630 razy - dodaj komentarz
Bezprzewodowe słuchawki Prestigio PBHS1 – kolory aktywnościMarka Prestigio, specjalizująca się w łączeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz eleganckiego design’u, wprowadza na rynek nauszne słuchawki PBHS1 dedykowane do urządzeń mobilnych, które komunikują się z nimi za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth. Bezstratny przesył muzyki, składane pałąki ułatwiające transport, możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych oraz ciekawe, młodzieżowe wzornictwo, to główne zalety modelu.
REKLAMA
Prestigio PBHS1
Prestigio
- Wychodzimy naprzeciw trendowi, który zakłada wzmożoną aktywność społeczeństwa w obszarze sportu, rekreacji oraz podróżowania. We wszystkich tych dziedzinach korzystamy z przenośnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety i notebooki, dlatego rozglądamy się za funkcjonalnymi akcesoriami i gadżetami do nich. Trudno sobie wyobrazić wydajny trening czy przyjemny spacer z plątaniną kabli biegnącą od urządzenia do słuchawek. Nieskrępowana mobilność to znak naszych czasów, który wyraża się poprzez bezprzewodową komunikację urządzeń – ocenia Dariusz Rylski, Product Line Sales Manager Prestigio w Asbis Sp. z o. o.

Nauszne słuchawki Prestigio PBHS1 wykonano z dobrej jakości komponentów. Przetworniki o mocy 118dB obszyto skórą, która tłumi odgłosy dochodzące z zewnątrz. Składane pałąki słuchawek ułatwiają wygodny transport, np. w kieszeni płaszcza czy sportowej saszetce. Zasięg akcesorium to około 10 metrów, dlatego z łatwością odtworzymy muzykę z komputera na sali treningowej czy innego nośnika znajdującego się w bliskiej odległości. Słuchawki pracują w zakresie częstotliwości od 20Hz do 20kHz, a impendancja na poziomie 32Ohm zapewnia dobre odwzorowanie głośności. Co ważne słuchawki posiadają wbudowany mikrofon, dzięki czemu można prowadzić rozmowy telefoniczne.

Nawigacja funkcjami odbywa się dotykowo za sprawą przycisków rozlokowanych na obudowie akcesorium. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż odbieranie i kończenie połączeń, zmiana odtwarzanego utworu oraz regulacja głośności nie wymagają wyjmowania telefonu z kieszeni. Wbudowana bateria o pojemności 360mAh zapewni aż 100 godzin pracy w trybie mobilnym, a do jej zasilania wystarczy ładowarka do telefonu ze złączem micro USB. Model PBHS1 oferowany jest w trzech wariantach kolorystycznych – czarno-czerwonym, czarno-żółtym oraz biało-zielonym.

Cena: 199 zł
Źródło: Prestigio
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: