GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Sieć kin Helios z biletami przez komórkę

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-20 12:04 - czytano: 818 razy - dodaj komentarz
Sieć kin Helios z biletami przez komórkęSystem płatności mobilnych SkyCash przygotował aplikację, która pozwala kupować i rezerwować bilety do wszystkich kin sieci Helios w Polsce. Rozwiązanie, umożliwia też wygodne przeglądanie repertuaru, oglądanie zwiastunów filmów i samodzielny wybór miejsc na sali. Obsługiwana przez SkyCash aplikacja Kino Helios to wygodny sposób na kupowanie biletów, bez konieczności stania w długich kolejkach do kas. Po dotarciu do kina można od razu udać się w kierunku sali, okazując obsłudze ekran telefonu
REKLAMA
Kino Helios
SkyCash
Kino Helios
SkyCash
z biletem zapisanym w postaci fotokodu. Aplikacja pozwala też szybko zapoznać się z opisami i zwiastunami filmów, jak również wygenerować widok sali i samodzielnie wybrać najlepsze miejsca. Jej dodatkowym wyróżnikiem jest prosty w obsłudze system rezerwacji biletów, który nie wymaga wchodzenia na stronę internetową kina i każdorazowego podawania danych osobowych.

W celu dokonania rezerwacji biletów wystarczy wybierać jeden z dostępnych tytułów, a następnie określić godzinę seansu oraz miejsca na sali. Podobnie wygląda proces zakupu, który jest realizowany przy użyciu podłączanej do systemu karty płatniczej. Zarówno zarezerwowane, jak i zakupione bilety są automatycznie zapisywane w telefonie. Dzięki temu w każdej chwili można sprawdzić wszystkie potrzebne informacje, takie jak numer sali, rząd, rodzaj zniżki czy numer rezerwacji. Z rozwiązania mogą korzystać klienci wszystkich 32 kin sieci Helios w całej Polsce.

Bezpłatna aplikacja Kino Helios działa na telefonach pracujących pod kontrolą systemów Android oraz iOS. Żeby móc kupować i rezerwować bilety, należy przejść jednorazowy proces rejestracji lub zalogować się przy pomocy danych dostępowych do SkyCash. Nie jest to jednak potrzebne do korzystania z podstawowych funkcji aplikacji, jak przeglądanie repertuaru i opisów wyświetlanych filmów. Kartę służącą do płatności za bilety można w każdej chwili dodać z poziomu komórki. Program umożliwia też automatyczne korzystanie z kart zarejestrowanych w SkyCash i posiada wszelkie wymagane mechanizmy zabezpieczające dla transakcji kartami płatniczymi w aplikacjach mobilnych.
Źródło: SkyCash
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: