GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nokia prezentuje przystępny cenowo phablet Nokia Lumia 1320

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-19 17:29 - czytano: 1095 razy - dodaj komentarz
Nokia prezentuje przystępny cenowo phablet Nokia Lumia 1320Firma Nokia wprowadza na polski rynek phablet Nokia Lumia 1320, który na 6-calowym ekranie oferuje wiele innowacyjnych funkcji charakterystycznych dla modeli z najwyższej półki, teraz dostępnych w niższej cenie. Najnowsze, unikalne aplikacje, dostępne w sklepie Windows Phone, jak Nokia Camera i Nokia Storyteller, ulubione usługi nawigacyjne HERE oraz nieograniczony streaming darmowej muzyki dzięki Nokia MixRadio – zyskują nowy wymiar na dużym ekranie phabletu Nokia Lumia 1320.
REKLAMA
Nokia Lumia 1320
Nokia
- Opierając się na sukcesie Lumia 520, postanowiliśmy poszerzyć nasze innowacyjne portfolio poprzez udostępnienie najlepszych funkcji smartfonów Nokia Lumia oraz zalet systemu Windows Phone na dużym ekranie, w bardziej przystępnej cenie - mówi Robert Siewierski, General Manager, Nokia w Polsce. - Z tak dużym ekranem, przyjaznym wzornictwem oraz naszym bogatym doświadczeniem fotograficznym, Nokia Lumia 1320 jest naturalnym uzupełnieniem naszego portfolio urządzeń z systemem Windows Phone.

Fotografia mobilna - doświadczenie i zabawa
Nokia Lumia 1320 pozwala użytkownikom korzystać z bogatego, fotograficznego doświadczenia firmy Nokia, tak aby robienie zdjęć było dla nich czystą przyjemnością. Nowa aplikacja Nokia Camera integruje najpopularniejsze tryby fotografowania - Pro, Smart oraz wideo - w jedno, spójne doświadczenie na phablecie Nokia Lumia 1320. Nokia Storyteller sprawia, że historie ożywają na 6-calowym ekranie. Zdjęcia automatycznie łączą się z mapami HERE w chronologiczny obraz podróży prezentowany na mapie. Z kolei aplikacja Nokia Creative Studio pozwala na tworzenie fotograficznych kolaży oraz ożywianie zdjęć dzięki różnorodnym filtrom oraz kolorowym efektom.

Jeszcze lepsza rozrywka oraz gry
Użytkownicy mogą w pełni cieszyć się możliwościami, jakie daje 6-calowy ekran phabletu korzystając z aplikacji od Nokia i Microsoft oraz z szybkich transmisji danych jakie zapewnia standard LTE. Dzięki połączeniu z Xbox gry są łatwo dostępne, a duży wyświetlacz zapewnia użytkownikowi niezwykłe wrażenia podczas rozgrywki. Wszystkie treści tj. filmy, zdjęcia oraz muzyka mogą być zapisywane na phablecie, a także na karcie micro SD. Użytkownicy dostają również 7GB wolnej prze również umieszczenie na ekranie startowym większej ilości ulubionych aplikacji.

Dostęp do unikalnych funkcji smartfonów Nokia Lumia

Nokia Lumia 1320 oferuje dostęp do unikalnych funkcji zarezerwowanych dotąd dla smartfonów Nokia Lumia z najwyższej półki, w tym do nielimitowanego, darmowego streamingu muzyki dzięki Nokia MixRadio, bez reklam oraz konieczności subskrypcji. Nowy przycisk „Play Me” włącza bezpośrednio osobistą i niepowtarzalną stację radiową dostosowaną do gustu słuchacza. Dodatkowo ulubione listy odtwarzania można zapisywać na telefonie, aby później móc słuchać ich w trybie offline.

Oferując najlepsze na świecie usługi nawigacyjne oraz mapy, dysponujące widokiem rozszerzonej rzeczywistości Livesight, oraz planami wnętrz budynków tj. jak centra handlowe aplikacja HERE Maps oraz HERE Drive dostępne na telefonie oraz aplikacja HERE Transit dostępna do pobrania ze sklepu Windows Phone pomagają użytkownikom w odkrywaniu ciekawych miejsc w jeszcze bardziej intuicyjny sposób. Na większym ekranie nawigacja staje się o wiele łatwiejsza w obsłudze.

Bardzo czuły ekran w phablecie Nokia Lumia 1320 pozwala użytkownikowi na szybszą i lepszą obsługę urządzenia nawet w rękawiczkach. Ponadto, aktualizacja Nokia Glance Screen umożliwia przeglądanie powiadomień o nieodebranych połączeniach i nowych wiadomościach e-mail na ekranie phabletu, gdy ten jest w trybie gotowości.

Nokia 1320 jest już dostępna w Polsce w cenie 1499 PLN.
Źródło: Nokia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: