GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

NSA325 v2 – najnowszy serwer multimedialny ZyXELa

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-18 16:59 - czytano: 950 razy - dodaj komentarz
NSA325 v2 – najnowszy serwer multimedialny ZyXELa ZyXEL Communications, czołowy dostawca rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych, przedstawia najnowsze urządzenie z rodziny serwerów multimedialnych – model ZyXEL NSA325 v2. Prezentowany serwer to nie tylko centralny zbiór multimedialnych plików w każdym domu, ale też prosty sposób zdalnego udostępniania i wysyłania plików do NSA325 v2 z dowolnego urządzenia mobilnego. Korzystając z aplikacji Polkast na swoim urządzeniu mobilnym można przeglądać zdjęcia, odtwarzać muzykę oraz filmy
REKLAMA
ZyXEL
ZyXEL
zapisane na serwerze oraz udostępniać je rodzinie lub znajomym. Co więcej, Polkast umożliwia synchronizacje zdjęć z portalami Facebook, Twitter i Flicker oraz przesyłanie muzyki do play-zone i jej zdalne zarządzanie z poziomu urządzeń mobilnych.

ZyXEL NSA325 v2 oferuje łatwy sposób magazynowania i zarządzania plikami muzycznymi, wideo i dokumentami we własnej chmurze osobistej. Serwer może jednocześnie przesyłać i udostępniać dane na kilku urządzeniach (z UPnP lub DLNA). Urządzenie wyposażone jest w procesor 1,6 GHz i pamięć 512 MB. Dzięki temu oferuje szybkie przesyłanie wielu plików jednocześnie. Odbiornikami mogą być urządzenia zainstalowane w całym domu takie jak Microsoft Xbox, Sony PlayStation lub telewizory DLNA TV.

Pełna zdalna kontrola
Z aplikacji zMedia można korzystać w domu nie tylko w celu oglądania plików wideo, zdjęć i słuchania muzyki, ale również w celu zarządzania serwerem. Możliwe jest kontrolowanie statusu serwera, śledzenie procesów pobierania i wysyłania plików oraz wykonywanie zmian w konfiguracji. Wszystkie te operacje mogą być wykonywane z poziomu urządzeń mobilnych bez konieczności włączania komputera stacjonarnego lub laptopa. Szybki port USB 3.0 i przycisk copy/sync umożliwia natychmiastowe wykonanie kopii zapasowej i synchronizację danych z zewnętrznego dysku USB lub kamery. Dodatkowo serwer pobierania P2P / FTP w NSA325 v2 oferuje łatwy sposób udostępniania, wysyłania i pobierania plików z RapidShare za pomocą urządzeń mobilnych. Dzięki obsłudze Dropbox można zdalnie zapisywać kopie plików i wysyłać torrenty z urządzeń mobilnych do NSA325 v2 z dowolnego miejsca.

Przyjazny dla środowiska
ZyXEL NSA325 v2 dba również o środowisko dzięki opcji ustawienia automatycznego czasu wyłączenia serwera. Po określonym czasie bezczynności dysk twardy zainstalowany w serwerze NSA325 v2 przechodzi automatycznie w stan hibernacji. Co więcej inteligentna technologia chłodzenia dostosowuje prędkość wentylatorów do faktycznych potrzeb urządzenia. Dodatkowo serwer posiada funkcję „Wake-on-LAN”, która umożliwia zdalne włączanie i korzystanie z serwera nawet po jego wcześniejszym wyłączeniu.

Cena i dostępność
Zalecana przez producenta cena NSA325 v2 dla użytkownika końcowego wynosi około 448 zł netto (117 EUR).
Źródło: ZyXEL
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: