GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Walentynki wśród sportowców w Soczi

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-14 21:13 - czytano: 1992 razy - dodaj komentarz
Walentynki wśród sportowców w SocziW tym roku sportowcy z całego świata, którzy startują podczas XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 spędzają walentynki z dala od najbliższych. W związku z tym, firma Samsung w swoim Studio GALAXY na terenie Parku Olimpijskiego przygotowała dla wszystkich atletów możliwość wysłania elektronicznej walentynki do ukochanej osoby poprzez oficjalny telefon zawodów, jakim jest Samsung GALAXY Note3.
REKLAMA
Wśród wysyłających miłosne życzenia, oprócz reprezentantów Chin (Bai Qiuming), USA (Aidan Kelly, Tucker West), Rosji (Galina Skiba), Słowacji (Jana Gantnerova), Szwajcarii (Roman Schaad, Martin Jarger, Joeri Kindschi) Czech (Toma Verner) oraz Niemiec (Sophie Kratzer, Nina Kamenik, Julia Zorn, Claudia Pechstein, Denise Roth) znalazła się nasza zawodniczka – Katarzyna Bachleda-Curuś, jedna z najlepszych polskich panczenistek w historii.

Zaangażowanie Samsung w Igrzyska Olimpijskie
Po raz pierwszy Samsung zaangażował się w Igrzyska Olimpijskie podczas ich seulskiej edycji w roku 1988, stając się sponsorem lokalnym. Od zimowych Igrzysk w Nagano w 1998 roku, spółka rozszerzyła swój zakres działań, stając się światowym partnerem olimpijskim w kategorii urządzeń komunikacji bezprzewodowej. Firma zapewniła platformę komunikacji bezprzewodowej Wireless Olympic Works (WOW) oraz dostarczyła telefony komórkowe, które zapewniły Rodzinie Olimpijskiej dostęp do informacji w czasie rzeczywistym, dostosowanych do bieżącego położenia użytkownika, oraz dostęp do interaktywnych technologii komunikacyjnych. Samsung organizuje również wiele cyfrowych kampanii marketingowych, które umożliwiają dzielenie się olimpijskimi emocjami z ludźmi z całego świata. Dzięki inteligentnym technologiom mobilnym umożliwiają one także uczestniczenie w największej imprezie sportowej na świecie wszystkim fanom. Samsung pozostanie światowym partnerem olimpijskim do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Zaangażowanie Samsung w Igrzyska Paraolimpijskie

Samsung jest światowym partnerem Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego (MKP) od roku 2006. To właśnie w roku 2006, podczas Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich w Turynie, Samsung po raz pierwszy pełnił funkcję światowego partnera Igrzysk. Od tamtej pory firma wspierała Igrzyska Paraolimpijskie w Pekinie (2008), Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie w Vancouver (2010) oraz Igrzyska Paraolimpijskie w Londynie (2012). Jako światowy partner Igrzysk Paraolimpijskich już po raz piąty, Samsung chce udostępnić to wydarzenie jeszcze większej liczbie osób na całym świecie, dzieląc się olimpijskimi inspiracjami i emocjami za pośrednictwem innowacyjnych technologii komunikacji bezprzewodowej.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: