GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

GTS dostarczy Grupie Hotelowej Orbis nowoczesne rozwiązania transmisji danych

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-13 17:32 - czytano: 682 razy - dodaj komentarz
GTS dostarczy Grupie Hotelowej Orbis nowoczesne rozwiązania transmisji danychGTS Central Europe (GTS), wiodący dostawca zintegrowanych usług telekomunikacyjnych oraz centrum danych w Europie Środkowej i Wschodniej, został wybrany przez największego operatora hotelowego w Europie Wschodniej - Grupę Hotelową Orbis. Na tej podstawie w Polsce zbuduje dedykowaną sieć światłowodową oraz będzie świadczył usługi zarządzania bezpieczeństwem w hotelach w Polsce i w krajach bałtyckich. GTS podpisał z Grupą Hotelową Orbis 5-letnią umowę, w ramach której zbuduje i będzie
REKLAMA
zarządzał siecią światłowodową łączącą 56 hoteli działających pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis i Orbis. W zależności od potrzeb danego hotelu, GTS zapewni łącza o przepustowości od 100Mb/s. GTS zbuduje od podstaw zunifikowaną, skalowalną i elastyczną sieć światłowodową, w której realizowane będą wszystkie usługi dotychczas świadczone przez różnych dostawców. Rozwiązanie backupowe oparte na sieci radiowej, będzie dodatkowym gwarantem ciągłości transmisji danych.

- Szukaliśmy zaufanego partnera, który pomoże nam osiągnąć strategiczny cel, jakim jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi  klientów w naszych hotelach w Polsce – powiedział Grzegorz Kotowicz, Oficer Bezpieczeństwa IT w Grupie Orbis - GTS zaprojektował i wdroży elastyczną oraz bezpieczną sieć o wysokiej przepustowości, z której korzystać będą nasi goście. Będzie ona służyć także do obsługi wewnętrznych aplikacji firmy. Dzięki szerokopasmowemu rozwiązaniu, będziemy także testowali działanie nowych usług czy aplikacji przeznaczonych dla naszych klientów, takich jak streaming wideo i muzyki.

Dodatkowo, GTS świadczył będzie zaawansowane usługi z obszaru bezpieczeństwa, dostarczając i zarządzając nowoczesnymi zaporami sieciowymi firmy Stonesoft. Będą one zabezpieczać działanie krytycznych systemów korporacyjnych i hotelowych Grupy Orbis na rynkach w Polsce, na Litwie, Łotwie i w Estonii. Konfiguracja zabezpieczeń będzie zgodna z międzynarodowym standardem płatności Payment Card Industry Data Security Standards (PCI-DSS) i obejmuje monitoring systemu bezpieczeństwa, stałe raportowanie oraz działania w ramach polityki zarządzania bezpieczeństwem.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z partnerstwa z Grupą Hotelową Orbis, w ramach którego dostarczać będziemy dedykowane rozwiązania, które zapewnią realizację strategii biznesowej za sprawą wydajnej sieci i optymalizacji kosztów – zaznaczył Piotr Sieluk, Prezes GTS Poland. -GTS rozumie znaczenie ochrony danych i posiada bardzo bogate doświadczenie, dzięki któremu może w pełni odpowiadać na potrzeby klientów w tym zakresie.
Źródło: GTS
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: