GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kursy języków obcych z Orange na kartę, w warszawskich biletomatach sieci ASEC

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-10 17:15 - czytano: 473 razy - dodaj komentarz
Kursy języków obcych z Orange na kartę, w warszawskich biletomatach sieci ASECZ początkiem nowego roku wiele osób deklaruje wprowadzenie w życie postanowień. Jednym z najczęściej wymienianych – obok rzucenia nałogów i aktywności fizycznej – jest nauka oraz doskonalenie języka obcego. Właśnie z myślą o nich sieć Orange udostępniła w biletomatach ASEC promocję darmowych kursów językowych. Promocja obowiązuje do 2 marca 2014 roku i skierowana jest dla osób posiadających telefon w sieci Orange na kartę.
REKLAMA
Dostawcą usługi jest marka epay Polska, wchodząca w skład Euronet Polska.

Najnowsza promocja pt. „Lutowe Doładowania” skierowana została do użytkowników sieci Orange na kartę, którzy pragną podszkolić się ze znajomości języka obcego. Teraz, w ramach promocji otrzymują oni aż 14-dniowy bezpłatny kurs językowy w ramach serwisu „Kursy 123 z Orange”. Do wyboru mają język angielski, niemiecki, włoski, hiszpański oraz francuski. W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi w Warszawie sieć Orange przygotowała też propozycję dla najmłodszych użytkowników telefonów na kartę, dlatego w ofercie gratisowego kursu można wybrać również naukę języka angielskiego dla dzieci.

 - W okresie zimowym więcej czasu spędzamy w domach. Czas ten możemy wykorzystać na powtórkę lub naukę języka obcego i realizację jednego z noworocznych postanowień. Aby otrzymać darmowy, dwutygodniowy kurs językowy należy zasilić swoje konto Orange w niebiesko-żółtych biletomatach ASEC, które zlokalizowane są na terenie Warszawy w takich miejscach jak: dworce kolejowe, stacje metra czy przystanki autobusowe – wyjaśnia Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Proces otrzymania bonusu jest bardzo prosty. W pierwszej kolejności należy w dniach od 10 lutego do 2 marca 2014 roku zarejestrować się wysyłając SMS o treści KURS na numer 408 (koszt zgodny z obowiązującym Abonenta cennikiem). Następnie należy doładować konto telefoniczne za jedyne 25 zł, wybrać interesujący kurs językowy na stronie www.kursy123.orange.pl/25zl i wysłać bezpłatnego SMS-a o treści odpowiadającej danemu językowi pod numer 60406. W komunikacie zwrotnym klient otrzyma kod promocyjny, który należy wpisać na stronie www.kursy123.orange.pl/25zl w zakładce „aktywuj kod”.
Źródło: Euronet
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: