GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Vectra w czołówce dostawców programów telewizyjnych - w lutym 2 nowe kanały

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-10 17:10 - czytano: 464 razy - dodaj komentarz
Vectra w czołówce dostawców programów telewizyjnych - w lutym 2 nowe kanałyW lutym 2014 r. Vectra rozszerza swoją ofertę programową o dwa nowe kanały cyfrowe. Wszyscy abonenci zyskają TVP ABC – nowy kanał dziecięcy Telewizji Polskiej, natomiast abonenci pakietu platynowego otrzymają Polsat News HD. Po zmianach oferta Vectry będzie zawierać łącznie 192 programy, w tym 49 w jakości HD, utrzymując tym samym czołową pozycję operatora wśród dostawców telewizji. Vectra stale dodaje nowe kanały telewizyjne, które dobrze uzupełniają programową ofertę operatora skierowaną
REKLAMA
do członków całej rodziny. 15 lutego, w dniu jego uruchomienia przez TVP S.A., wszyscy abonenci otrzymają skierowany do najmłodszej widowni kanał TVP ABC. Natomiast 12 lutego pakiet platynowy zostanie wzbogacony o Polsat News HD – kolejny, już 49 program w wersji HD w ofercie Vectry.

- Po raz kolejny udowadniamy, że potrafimy szybko włączać nowe, wartościowe pozycje, które pojawiają się na rynku dostawców programów telewizyjnych. Tym razem włączamy programy, które z pewnością mogą liczyć na wysoką oglądalność. Umocni to pozycję naszej oferty na tle konkurencji, powiększając jej atrakcyjność wobec widzów w każdym wieku i kierunku zainteresowań – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej w Vectrze.

TVP ABC – pozycja na dekoderze 404
Pierwszy bezpłatny polski kanał tematyczny dla i młodzieży w wieku 3-12 lat, pełen interesujących, zabawnych i zawsze bezpiecznych programów, które rozbudzają ciekawość i wyobraźnię najmłodszych widzów. Kanał będzie emitować bajki z polskich wytwórni filmów animowanych, programy i magazyny edukacyjne, seriale, filmy i Teatr Telewizji dla dzieci, w tym wszystko to, co najlepsze w zbiorach telewizji publicznej. W programie m.in.: ulubione programy („Domisie”, „Domowe przedszkole”, „Moliki książkowe”), godzinne pasmo Wieczorynki („Smerfy”, „Pszczółka Maja”, „Miś Uszatek”, „Dziwne Przygody Koziołka Matołka”), klasyczne bajki z polskich wytwórni filmów animowanych („Baśnie i bajki Polskie”, „Przygód kilka wróbla Ćwirka”), seriale i filmy dla dzieci („Stawiam na Tolka Banana”, „Słoneczna włócznia”, „Plecak pełen przygód”).

Polsat News HD – pozycja na dekoderze 821
Podobnie jak Polsat News, Polsat News HD, będzie kanałem dla widzów ceniących szybkość i rzetelność informacji. Stacja każdego dnia zapewni najświeższe relacje z całego świata. Wydarzenia zagraniczne zrelacjonują stali korespondenci w Waszyngtonie, Londynie, Brukseli i Berlinie oraz stali komentatorzy w Pradze, Pekinie, Genewie i Kijowie. W kraju natomiast szybki przekaz informacji gwarantuje warszawski newsroom oraz rozbudowana sieć 9 ośrodków regionalnych połączonych ze sobą światłowodami. W Polsat News zobaczyć możemy także bieżące doniesienia dotyczące sportu, gospodarki i biznesu, a także aktualizowany co 30 minut serwis pogodowy.

W styczniu Vectra także uruchomiła dwa nowe kanały: TVP Sport HD i Republika. Po uruchomieniu w lutym nowych pozycji oferta Vectry będzie zawierać łącznie 192 programy telewizyjne, w tym 49 w jakości HD. Wszystkie te programy jednocześnie można otrzymać w ramach cyfrowego pakietu VIP.
Źródło: Vectra
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: