GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Trustport rozszerza swoją działalność na urządzenia mobilne

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-06 16:43 - czytano: 664 razy - dodaj komentarz
Trustport rozszerza swoją działalność na urządzenia mobilneMarken Systemy Antywirusowe dystrybutor rozwiązań Home&SOHO oraz Business firmy TrustPort informuje – Firma TrustPort, producent oprogramowania antywirusowego i aplikacji dla platform mobilnych, już dziś zapowiada, że pomyślnie rozpoczął współpracę z Bharat Sanchar Nigam Limited i Pantel Technology. Dzisiaj prezentujemy integrację rozwiązania zabezpieczającego TrustPort o nazwie TrustPort Mobile Security, które zostało zaprojektowane do ochrony smartfonów i tabletów,
REKLAMA
TrustPort Mobile Security
TrustPort
, a zostało włączone do Bharat Phones. Przynosi to spójne i niezawodne rozwiązanie bezpieczeństwa dla użytkowników smartfonów i innych urządzeń mobilnych, a także przenosi bezpieczeństwo mobilne na wyższy poziom.

- Wierzymy, że krok ten otwiera również możliwości dla nas i możemy wzmocnić naszą markę w Indiach. Firma TrustPort uważa Indie za jeden ze swoich najlepszych rynków docelowych i wierzy, że współpraca z Bharat Sanchar Nigram Limited i Pantel Technologii będzie opłacalna dla obu stron - powiedział Pavel Mrnustik, dyrektor generalny firmy TrustPort. - Oprogramowanie zabezpieczające dla telefonów komórkowych jest i będzie ważnym elementem technologii. Indie ze swoim niesamowitym wzrostem całego sektora technologii informacji, to w rzeczywistości, jeden z najbardziej obiecujących rynków dla producentów oprogramowania zabezpieczającego.

Aplikacja TrustPort Mobile Security dla Androida wykorzystuje zaawansowaną technologię z własnym silnikiem skanowania. Programiści TrustPort posiadają obszerną bazę danych próbek wirusów i szkodliwych stron internetowych, i z tego powodu aplikacja ta zapewnia ochronę dla urządzeń mobilnych przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami.

Rozwiązanie bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych TrustPort Mobile Security może skanować na żądanie każdą zainstalowaną aplikację lub każdy pobrany plik. Jeśli użytkownik pobiera lub aktualizuje aplikację TrustPort Mobile Security skanuje ją automatycznie, a jeśli to konieczne, możliwe jest usunięcie takich podejrzanych aplikacji. TrustPort Mobile Security oferuje nie tylko funkcję skanowania telefonu użytkownika na żądanie, lub osłonę rezydenta przed złośliwym oprogramowaniem, ale także inne elementy, takie jak - tarcza internetowa, menedżer aplikacji, filtr połączeń telefon i SMSów, szyfrowanie backupu danych i geolokalizację.
 
- Tworząc nową aplikację mobilną zawsze kładziemy nacisk na łatwość i skuteczność. Słuchamy opinii zarówno naszych użytkowników jak i partnerów - mówi Pavel Mrnustik, dyrektor generalny firmy TrustPort.
Źródło: TrustPort
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: