GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Truphone nominowany do 4 nagród w ciągu miesiąca

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-06 16:25 - czytano: 539 razy - dodaj komentarz
Truphone nominowany do 4 nagród w ciągu miesiącaTruphone został nominowany do czterech prestiżowych nagród telekomunikacyjnych na początku 2014 roku. GSMA Global Mobile Awards 2014 wytypował markę Truphone do kategorii Najlepszej Firmy Telekomunikacyjnej (The Best Enterprise Mobile Service), która wprowadza innowacyjne narzędzia usprawniające działanie biznesu. Przez portal Telecoms.com, marka została nominowana w kategorii MVNO roku. Z kolei usługa Truphone’s Mobile Recording została wybrana do nominacji na Online/Mobile Provider
REKLAMA
of the Year, jednej z kategorii konkursu FSTech Awards 2014. Usługa zostanie także zaprezentowana na prestiżowej konferencji Finovate Europe 2014 Conference.

- W imieniu GSMA pragnę serdecznie pogratulować wszystkim nominowanym do nagród Global Mobile Awards 2014. W tym roku odnotowaliśmy rekordową ilość aż 680 zgłoszeń do konkursu, co stanowi nie lada wyzwanie dla jury, które może wyłonić zaledwie kilku zwycięzców. Nie możemy się już doczekać przyszłego miesiąca, w którym z dumą ogłosimy zwycięzców – najlepsze firmy w branży mobilowej - mówi Michael O’Hara, Dyrektor Marketingu w GSMA.

- Włożyliśmy niesamowicie dużo pracy w zbudowanie pierwszej na świecie firmy telekomunikacyjnej, która rozszerza granice kraju. Obecnie Truphone umożliwia sprawne oraz efektywne funkcjonowanie międzynarodowego biznesu, dla którego nie ma żadnych granic. Zauważenie i docenie naszych innowacyjnych rozwiązań przez inne telekomunikacyjne przedsiębiorstwa, to dla nas największa nagroda i świadectwo na wspaniałą pracę teamu Truphone.  To dzięki naszym partnerom oraz lojalnym konsumentom nasza idea została wprowadzona w życie – twierdzi Steve Robertson, Dyrektor Zarządzający Truphone.

- Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany, że wśród nominacji znalazła się także nasza usługa Truphone Mobile Recording. W 2013 roku, trzy z pięciu największych banków na świecie wybrało Truphone właśnie w celu wywiązania się z przepisów nagrywania rozmów telefonicznych. Wyróżnienia branżowe, do których została nominowana nasza firma są wspaniałymi symbolami postępu, jakiego dokonaliśmy. A teraz czas by to uczcić – dodaje Robertson.
Źródło: Truphone Poland
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: