GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

NBC Olympics korzysta z rozwiązań firmy Ericsson do transmisji z Igrzysk w Soczi

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-05 16:34 - czytano: 502 razy - dodaj komentarz
NBC Olympics korzysta z rozwiązań firmy Ericsson do transmisji z Igrzysk w SocziEricsson dostarcza wiodące w branży rozwiązania wideo i systemy dystrybucyjne dla NBC Olympics – oddziału NBC Sports Group. Zostaną one wykorzystane w procesie produkcji sygnału z Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014, które odbędą się w Soczi (6-23 lutego). Ericsson dostarczy cały zakres rozwiązań do procesowania wideo i zaawansowane odbiorniki modułowe, umożliwiając NBC Olympics transmisję w wysokiej jakości i niezawodne HD dla milionów widzów w USA.
REKLAMA
– Zimowe Igrzyska Olimpijskie to światowy fenomen i jedno  z najważniejszych wydarzeń w sportowym kalendarzu. Ericsson ma duży dorobek w dostarczaniu najnowszej generacji rozwiązań dla zakupów, wymiany i dystrybucji treści. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny pełnimy kluczową role dla NBC Olympics, udostępniając prawdziwie olimpijskie doświadczenia w najwyższej możliwej jakości widzom w USA – powiedział dr Gilles Wilson, szef działu TV Compression w firmie Ericsson.

Umowa wskazuje na nasze trwałe zaangażowanie w dostarczanie najlepszych w klasie rozwiązań do kompresjii wideo.

Ericsson dostarczy cały zakres rozwiązań do procesowania wideo i zaawansowane odbiorniki modułowe, umożliwiając NBC Olympics transmisję w wysokiej jakości i niezawodne HD dla milionów widzów w USA. NBC Olympics skorzysta również z inżynierów firmy Ericsson, którzy będą całodobowo wsparać transmisję na terenie wydarzenia.

Wydarzenia takie jak Zimowe Igrzyska Olimpijskie wywołują niesamowite wrażenie na fanach sportu i jesteśmy oddani temu by dostarczyć taką jakość TV, która odbije się szerokim echem u widzów. Dlatego też, jest to dla nas kluczowe by treści były serwowane widzom w sposób niezawodny i w najlepszej możliwej jakości – powiedział David Mazza, Senior Vice President w NBC Olympics. – Jesteśmy zachwyceni, że po raz kolejny możemy współpracować z firmą Ericsson, jako że ich technologia zapewnia wspaniałą jakość obrazu oraz znakomitą przepływność.

Przez 20 lat, Ericsson wytaczał ścieżki w rozwoju pionierskich, zaawansowanych rozwiązań kompresji wideo, zapewniając doświadczenia telewizyjne nowej generacji. Rozwiązania kodujące firmy Ericsson były wykorzystywane przez NBC Olympics w trakcie Igrzysk Olimpisjkich w Londynie (2012) i Pekinie (2008) oraz Zimowych Igrzysk w Vancouver (2010) i Turynie (2006).
Źródło: Ericsson
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: