GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Telewizja DVB-T wszędzie, gdzie jesteś (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-04 18:00 - czytano: 1108 razy - dodaj komentarz
Telewizja DVB-T wszędzie, gdzie jesteś (wideo)WiTV to bezprzewodowy tuner, który zapewnia dostęp do naziemnej telewizji cyfrowej na tablecie lub smartfonie z systemem Android lub iOS (urządzenia iPhone, iPad oraz iPod Touch). Kieszonkowych rozmiarów sprzęt odbiera sygnał DVB-T i przesyła go za pośrednictwem WiFi do urządzeń mobilnych. Sprawdza się zarówno w domu, jak i na otwartej przestrzeni. Urządzenie wyposażone jest w akumulator oraz teleskopową antenę, która umożliwia odbiór telewizji w dowolnym miejscu.
REKLAMA
WiTV - bezprzewodowy, cyfrowy tuner do odbioru telewizji na urządzeniu z systemem Android lub iOS
Urządzenie posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy, ładowany przez port USB za pomocą dołączonego do zestawu kabla MicroUSB - USB2.0. Wystarczy podłączyć WiTV do komputera czy laptopa. Obsługuje zakres częstotliwości od 177.5 do 226.5MHz (pasmo VHF) oraz od 474 - 858MHz (pasmo UHF) i jest w stanie dekodować strumienie wideo MPEG-2, MPEG-4 i H.264. Łączność Wi-Fi spełnia standardy sieci 802.11b/g/n.

Miniaturowe wymiary, w pełni bezprzewodowa praca, wbudowana bateria pozwalająca na 3-godzinne działanie sprawiają, że z WiTV można korzystać w dowolnym miejscu. Wymagana jest jedynie aktualizacja systemu iPada, iPhone’a do wersji iOS 5.0 lub nowszej oraz tabletu i telefonu z Androidem do wersji 3.0 lub nowszej.

Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta – wystarczy włączyć WiTV i podłączyć tablet do sieci WiFi, której źródłem jest WiTV. Odbiór telewizji umożliwia darmowa aplikacja SianoTV, dostępna na Google Play oraz App Store.

WiTV działa jako w pełni funkcjonalny tuner, pozwalając także na nagrywanie aktualnie oglądanego programu. Wyposażony jest również w funkcję Timeshift, która umożliwia pauzowanie, wznawianie i przewijanie oglądanego kanału telewizyjnego.


Cena detaliczna Geniatech WiTV wynosi 320 PLN. Produkt jest objęty 12-miesięczną gwarancją producenta.


Źródło: C4i
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: