GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Jeszcze więcej sportowych emocji w jakości HD w Telewizji Osobistej Netii

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-03 17:14 - czytano: 506 razy - dodaj komentarz
Jeszcze więcej sportowych emocji w jakości HD w Telewizji Osobistej Netii Netia wprowadziła do swojej oferty telewizyjnej dodatkowy kanał sportowy w jakości HD. Pakiet „Sport i emocje” Telewizji Osobistej wzbogacony został o kanał TVP Sport HD, który zastąpił standardową wersję tego kanału. Klienci Netii mają teraz do dyspozycji aż 8 kanałów sportowych w HD spośród 14, znajdujących się w tym pakiecie tematycznym. Netia ma dobrą wiadomość dla fanów sportu. Od 1 lutego, tuż przed rozpoczęciem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi,
REKLAMA
jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych tego roku, klienci Netii, którzy korzystają z nowej oferty Telewizji Osobistej i pakietu tematycznego „Sport i emocje”, mają do dyspozycji dodatkowy kanał w jakości HD – TVP Sport HD. Zastąpił on kanał TVP Sport, który do tej pory dostępny był w standardowej rozdzielczości.

Pakiety tematyczne Netii w ramach nowej oferty Telewizji Osobistej to nowość na naszym rynku. W przeciwieństwie do standardowych ofert płatnej telewizji proponowanych przez operatorów, Netia daje użytkownikom bardzo dużą dowolność kształtowania swojej oferty kanałów TV, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i zainteresowaniami. Tutaj klient sam decyduje co chce oglądać spośród 16 pakietów tematycznych, m.in. fani sportu mogą wybrać przygotowany z myślą o nich pakiet „Sport i emocje”.

Pod względem liczby kanałów sportowych i ich ceny, aktualna oferta Netii nie ma sobie równych na polskim rynku. Oprócz Polsat Sport News, który dostępny jest w ramach pakietu bazowego "Na Start", użytkownik Telewizji Osobistej, który zdecyduje się na pakiet "Sport i emocje", otrzymuje dostęp do 14 kolejnych kanałów (w tym 8 w jakości HD): Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport HD, Orange Sport, Sport Klub, Fightklub HD, Polsat Play, Discovery Turbo Xtra, TVN Turbo HD, Polsat Viasat Explorer, Extreme Sports Channel i Family Sport HD.

Koszt dostępu do pakietu „Sport i emocje” w ramach Telewizji Osobistej Netii to jedyne 15 zł miesięcznie (przy czym minimalna, miesięczna opłata za usługę telewizyjną nie może być niższa niż 35 zł, w tę cenę wliczony jest pakiet „Na Start” i dowolne pakiety za minimum 20 zł). Ofertę tę można uzupełnić m.in. o pakiety Canal+ w cenie od 25 zł (C+ Silver) do 35 zł (C+ Platinum).

Kanał TVP Sport w wersji HD jest również dostępny od 1 lutego w starszej ofercie Netii, pakiecie Komfortowym (bez dodatkowych opłat).

16 pakietów tematycznych w ramach nowej Telewizji Osobistej Netii
Nowa oferta Telewizji Osobistej Netii, w przeciwieństwie do standardowych ofert płatnej telewizji dostępnych na rynku, daje użytkownikom bardzo dużą dowolność kształtowania swojej oferty kanałów TV, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i zainteresowaniami, w bardzo atrakcyjnej cenie. Klient sam decyduje co chce oglądać spośród 16 pakietów tematycznych, takich jak np. Wiadomości, Muzyka, Sport i Emocje, Styl Życia, Kino, Seriale, Wiedza i Odkrycia, Sport i Emocje, oraz kanału a la carte TV Republika. W ofercie dostępne są łącznie 174 kanały w cyfrowej jakości, w tym aż 56 w HD, włącznie z kanałami premium: HGO i Canal+. Każdy z pakietów zawiera od kilku do kilkunastu kanałów.

Decydując się na nową ofertę Netii, klient przez pierwszy miesiąc ma dostęp do pełnej oferty ponad 170 kanałów, w cenie zaledwie 35 zł. Dopiero potem, dowolnie komponuje własną TV. Ceny poszczególnych pakietów wynoszą od 5 do 35 zł, a minimalna opłata miesięczna za usługę (wliczając w to opłatę za wybrane pakiety), to zaledwie 35 zł. Pakiety można dowolnie łączyć. Jedynym stałym elementem każdej oferty jest pakiet „Na start”, który kosztuje 15 zł miesięcznie.

Zakup Telewizji Osobistej jest możliwy wyłączenie wraz z usługą dostępu do internetu. Umowa zawierana jest na okres 24 miesięcy. Standardowa cena podstawowej oferty, na którą składa się dostęp do internetu Max20 i Telewizja Osobista z minimalnym abonamentem (Pakiet Na start plus dowolne pakiety za kwotę min. 20 zł) to wydatek zaledwie 79,90 zł miesięcznie.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: