GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

SkyCash zdobywcą nagrody Złoty Bell

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-02-03 17:05 - czytano: 577 razy - dodaj komentarz
SkyCash zdobywcą nagrody Złoty BellSkyCash, system płatności przez komórkę, zdobył nagrodę „Złoty Bell” w konsumenckiej kategorii „Aplikacja roku 2013”. Finał rywalizacji odbył się podczas Gali Mobility Trends 2013, wyróżniającej najlepsze produkty i usługi z obszaru nowych technologii.Podczas tegorocznej Gali Mobility Trends system płatności przez komórkę SkyCash otrzymał nagrodę Złoty Bell w kategorii „Aplikacja roku 2013”. O zwycięstwie zdecydowali konsumenci, oddając głosy w internetowym plebiscycie.
REKLAMA
Wydarzenie, które zostało zorganizowane już po raz czwarty, ma na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług w dziedzinie nowych technologii. Nagrody są przyznawane na cześć Alexandra Grahama Bella, wynalazcy telefonu i kilkudziesięciu innych wynalazków telekomunikacyjnych.

SkyCash to aplikacja płatności telefonem komórkowym, z której korzysta już blisko 500 tys. osób. Najpopularniejsze usługi dostępne w ramach systemu to kupowanie biletów komunikacji miejskiej i kolejowej oraz płatności za parkowanie, które działają w kilkudziesięciu miastach na terenie całej Polski. Uniwersalność SkyCash pozwala na regularne dodawanie kolejnych, ułatwiających codzienne życie rozwiązań, jak wypłacanie gotówki z bankomatów czy regulowanie należności za domowe rachunki. Wśród najnowszych usług SkyCash znajdują się płatności za parkowanie w saldo kart paliwowych ORLEN Flota oraz możliwość kupowania biletów komunikacji miejskiej w technologii NFC.

Zdobycie nagrody przyznawanej głosami samych użytkowników, którzy na co dzień korzystają z nominowanych aplikacji, jest dla nas szczególnym wyróżnieniem – powiedział Dariusz Mazurkiewicz, prezes zarządu SkyCash Poland S.A. – Od samego początku rozwijamy SkyCash jako system uniwersalny, dostosowany do potrzeb współczesnych konsumentów. Nasi użytkownicy cenią sobie prostotę rozwiązania i fakt, że łączy w jednej aplikacji wiele uzupełniających się usług – dodaje Mazurkiewicz.

Organizatorem konkursu i Gali Mobility Trends jest MIT MEDIA Group, wydawca magazynu mobilnych technologii Mobility. Wręczenie nagród odbyło się 30 stycznia br. w warszawskim Space Club.
Źródło: SkyCash
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: