GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Soundian: dodaj dźwięki i muzykę do rozmowy

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-31 17:49 - czytano: 1802 razy - dodaj komentarz
Soundian: dodaj dźwięki i muzykę do rozmowyKlienci T-Mobile i Heyah mogą już pobrać bezpłatną aplikację Soundian, która pozwala dodawać dźwięki do rozmów telefonicznych - budując ich nastrój i zastępując emotikony z tekstów. Soundian to pierwsza na świecie aplikacja, która pozwala dodawać efekty dźwiękowe i muzykę do rozmów telefonicznych. Mogą one stworzyć nastrój lub też zastąpić, używane w mailach, SMS-ach, na forach czy w komunikatorach, emotikony, które na dobre już zadomowiły się w sieci.
REKLAMA
Soundian
T-Mobile
Dzięki współpracy Soundian i T-Mobile Polska, aplikacja Soundian jest już dostępna za darmo dla klientów T-Mobile i Heyah. Pozwala wybierać z ponad 1000 wyselekcjonowanych dźwięków.

Ci, którzy lubią zaplanowane działania, mogą „przypiąć” określony dźwięk do konkretnej osoby lub ustawić swoją ulubioną melodię tak, aby rozpoczynała każdą rozmowę. Jeśli lubisz spontaniczne decyzje lub nie wiecie, jak potoczy się rozmowa, tuż przed jej rozpoczęciem możesz uruchomić aplikację Soundian. Dzięki temu w trakcie pogawędki będziesz mógł kreować klimat, wybierając z listy dźwięk, który natychmiast odtworzysz.

Aby rozmówca usłyszał wybrane przez ciebie dźwięki, wystarczy, że aplikacja będzie zainstalowana jedynie na twoim telefonie. Oznacza to, że rozmówca może mieć także numer w innej sieci niż T-Mobile. Dźwięki można dodawać, zarówno dzwoniąc, jak i odbierając rozmowy z każdej sieci komórkowej, jak i stacjonarnej.

Bazę ponad 1000 dźwięków podzielono na 10 kategorii, m.in. "Przestrzenie", które przeniosą Cię na dalekie plaże Hawajów lub do łodzi podwodnej; "Śmieszne" to dźwięki nadające się do robienia dowcipów, ciętych ripost oraz żartów. Z kategorii "Uroczystości" skorzystasz, gdy w trakcie rozmowy przypomnisz sobie, że Twój rozmówca ma dziś urodziny.

Poszczególne kategorie zawierają Paczki, czyli zestawy od 8 do 12 dźwięków. Każda z nich opowiada konkretną historię. Na przykład Paczka Formuła 1 zawiera zestaw dźwięków takich jak przyśpieszenie bolidu, relacje reporterów sportowych, naprawy w pit stopie czy nawet wypadek i eksplozję.

Aplikacja jest intuicyjna i prosta w obsłudze, a odtwarzanie konkretnych dźwięków powoduje minimalny transfer danych. Są one aktywowane poprzez przesłanie do sieci jedynie danych liczbowych, przypisanych do konkretnych dźwięków.

Aplikacja dostępna w:

 • Google play
 • App Store
Źródło: T-Mobile
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: