GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

ZŁOTY BELL dla Note 3 – smartfon Samsung nagrodzony w dwóch kategoriach

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-31 17:38 - czytano: 465 razy - dodaj komentarz
ZŁOTY BELL dla Note 3 – smartfon Samsung nagrodzony w dwóch kategoriachPodczas Gali Mobility Trends smartfon Samsung GALAXY Note 3 został nagrodzony aż w dwóch kategoriach – jako Biznesowy telefon roku 2013 oraz Multimedialny telefon roku 2013. Gala Mobility Trends 2013 miała miejsce 30 stycznia w Clubie SPACE w Warszawie. To właśnie tam zostały wręczone nagrody dla najciekawszych rozwiązań w technologiach mobilnych minionego roku. Okazało się, że GALAXY Note 3 został uznany za najlepszy produkt aż w dwóch kategoriach.
REKLAMA
Galaxy Note 3
Samsung
ZŁOTY BELL to bardzo ważna nagroda – powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy, Samsung Electronics Polska. Note 3 został uznany za najlepszy smartfon nie tylko do pracy, ale też do korzystania z multimediów. Jury doceniło, że jest to model uniwersalny, co bardzo mnie cieszy. Samsung stara się bowiem dawać użytkownikom urządzenia, które będą inspirować i ułatwiać działania we wszystkich sferach życia.

Nagrody ZŁOTY BELL za najlepsze produkty i usługi przyznawane są na cześć Alexandra Grahama Bella, wynalazcy telefonu i innych rozwiązań telekomunikacyjnych. W tym roku było 19 kategorii. Galę Mobility Trends 2013 objęła honorowym patronatem Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Pani Magdalena Gaj.

Globalna premiera GALAXY Note 3 miała miejsce 25 września 2013 i odbyła się równocześnie w 58 krajach. Liczba 10 milionów sprzedanych egzemplarzy została przekroczona już pod koniec listopada. GALAXY Note 3 to nie tylko smartfon idealny do pracy. Dzięki ekranowi Full HD Super AMOLED o wielkości 5,7 cala, świetnie sprawdza się także do surfowania w internecie, korzystania z multimediów, przeglądania oraz edycji dokumentów czy gier dostępnych dla urządzeń działających pod kontrolą systemu Android. Sukces zawdzięcza m.in. rozbudowanym i przydatnym funkcjom rysika S Pen i funkcji rozpoznawania pisma ręcznego. Note 3 ma wydajną baterię o przedłużonej żywotności (3200mAh). Dzięki 13-megapikselowemu aparatowi ze stabilizacją Smart i lampą LED o wysokim współczynniku CRI Samsung GALAXY Note 3 uchwyci wszystkie istotne momenty i sceny, nawet bardzo dynamiczne i słabo oświetlone. Za sprawą największej na rynku pamięci 3 GB RAM GALAXY Note 3 zapewnia bardzo szybkie i wydajne działanie.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: